Святе Письмо з розважанням на 12 серпня

Читай також

 • Святе Письмо з розважанням на 14 квітня
 • Святе Письмо з розважанням на 13 квітня
 • Святе Письмо з розважанням на 7 квітня
    • Святе Письмо з розважанням на 12 серпня

     Перше послання до Коринтян 11, 8-22.

     8. бо не чоловік від жінки, а жінка від чоловіка, 9. і не чоловіка сотворено для жінки, а жінку для чоловіка. 10. Тому жінка мусить мати на голові знак влади ради ангелів. 11. Одначе в Господі – ні чоловік без жінки, ні жінка без чоловіка, 12. бо так, як жінка від чоловіка, так само й чоловік через жінку, і все від Бога.

     13. Розсудіть самі: чи воно личить непокритій молитися до Бога? 14. Хіба сама природа вас не вчить, що коли чоловік запускає волосся, то для нього сором. 15. А коли жінка запускає довге волосся, то для неї слава, бо довге волосся дано їй замість покривала. 16. Коли ж кому подобаються суперечки, ми такого звичаю не маємо, ні Церкви Божі.

     17. Роблячи вам ці зауваги, не можу вас похвалити, бо ваші збори виходять вам не на добро, а на зло. 18. Найперше бо зачуваю, що коли сходитеся на збори, розколи постають між вами. 19. І я цьому почасти вірю, бо мусять бути у вас розколи, щоб виявилися випробувані між вами. 20. Ви сходитесь не на те, щоб їсти вечерю Господню, 21. бо кожен спішиться їсти свою вечерю, так що дехто голоден, а дехто п’яний. 22. Хіба не маєте домів, щоб їсти-пити? Чи може хочете зневажати Церкву Божу і засоромлювати тих, які нічого не мають? Що маю вам сказати: чи похвалити вас? За це не похвалю.

     Євангеліє від Матея 17, 10-18.

     10. Тоді учні його спитали його:

     – Чому книжники кажуть, що спершу має прибути Ілля?

     11. Він відповів їм:

     12. – Ілля прийде й усе приведе до ладу. Але я вам кажу, що Ілля вже прийшов був, та вони його не пізнали і вчинили з ним, що хотіли. Так і Син чоловічий має від них постраждати.

     13. І зрозуміли тоді учні, що він їм говорив про Івана Хрестителя.

     14. Коли ж прийшли до народу, приступив до нього один чоловік і, припавши йому до ніг, 15. каже:

     – Господи, змилуйся над моїм сином, бо він причинний і тяжко нездужає: часто кидається в огонь, часто й у воду. 16. Я був привів його до твоїх учнів, та вони не могли його зцілити.

     17. – Роде невірний та розбещений, – відповів Ісус, – доки я маю бути з вами? Приведіть мені його сюди!

     18. Ісус погрозив йому, і біс вийшов з хлопця; і юнак видужав тієї ж хвилі.


     Мусять бути у вас розколи, щоб виявилися випробувані між вами

     Хоч як нам хочеться, аби в житті все було гладко, але так не буває. Немає ідеальних однодумців, ідентичних поглядів та ангельського миру на землі.

     Але саме в конфліктах ми можемо зростати так, як більше ні в яких випадках. Мусять бути сварки, щоб викарбувалися й виявилися характер, терпимість, лагідність, любов. Щоб та людина, яка здатна панувати над собою, піднялася в очах інших.

     Кожен з нас хоче стати такою людиною: яка відчуває себе сильною. Та усвідомлення власної сили приходить тільки після випробувань.

     Господи, змилуйся над моїм сином, бо він причинний і тяжко нездужає: часто кидається в огонь, часто й у воду

     Якщо глянути на хворобу сина цього чоловіка алегорично, то кожен з нас часто чинить так само: замість того, щоб виважено вчиняти, то “ліземо на рожен” у стосунках з іншими, то ходимо як у воду опущені, бо все, що нас оточує, раптом гнітить. Ми можемо влазити в ситуації, які нам однозначно шкодять – і ми наперед це знаємо. Чому ми себе не шануємо?..

     Ісус може зцілити нас від усього злого. І такий жаданий мир у серці Він може подарувати кожному. Лише треба обрати Євангеліє за дороговказ.

     Ісусе! Навчи мене нести мир! Амінь

     Читай також

    • Святе Письмо з розважанням на 14 квітня
    • Святе Письмо з розважанням на 13 квітня
    • Святе Письмо з розважанням на 7 квітня
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.