Святе Письмо з розважанням на 7 жовтня

Читай також

 • Святе Письмо з розважанням на 11 липня
 • Святе Письмо з розважанням на 8 липня
 • Святе Письмо з розважанням на 7 липня
    • Святе Письмо з розважанням на 7 жовтня

     Послання до Ефесян 1, 7-17.

     7. У ньому маємо відкуплення його кров’ю, відпущення гріхів, згідно з багатством його благодаті, 8. яку він вилляв на нас щедро у всій мудрості та розумі. 9. Він, за своїм благоволінням, дав нам пізнати тайну своєї волі, яку був ухвалив наперед, 10. щоб, коли настане повнота часів, здійснити її: зібрати у Христі під однією головою все, небесне і земне.

     11. У ньому ми також стали наслідниками, призначеними наперед заміром того, хто все чинить за радою своєї волі, 12. щоб ми були на хвалу його величі, ми, що вже раніш були нашу надію поклали на Христа. 13. У ньому й ви, – почувши слово правди, благовість вашого спасіння, в яке ви повірили, – були позначені печаттю обіцяного Святого Духа, 14. що є завдатком нашого насліддя для повного визволення викуплених, на хвалу його величі. 15. Тому і я, почувши про вашу віру в Господа Ісуса і про любов до всіх святих, 16. не перестаю дякувати за вас у моїх молитвах, 17. щоб Бог Господа нашого Ісуса Христа, Отець слави, дав вам духа мудрости та об’явлення, щоб його пізнати добре;

     Євангеліє від Марка 8, 1-10.

     1. За тих днів, як знову була сила народу, а не мали що їсти, закликав учнів і каже їм:

     2. – Жаль мені цих людей, ось вони уже три дні зі мною, і не мають що їсти. 3. Коли відпущу голодних додому, ослабнуть у дорозі; деякі бо з них прийшли здалека.

     4. Учні йому відповіли: – Звідкіль хто міг би нагодувати їх хлібом тут у пустелі?

     5. Він спитав їх: – Скільки маєте хлібів? – Сім, – відповіли.

     6. Тоді він велів народові сісти на землю і, взявши сім хлібів та воздавши хвалу, розламав їх і дав учням, щоб роздавали, і вони роздавали народові. 7. Мали вони також кілька рибок; він благословив їх і наказав теж роздати. 8. І вони їли й наситились, і зібрали сім кошів кусків, що зостались. 9. Було їх яких чотири тисячі. І відпустив їх. 10. Ввійшовши відразу в човен з учнями, прибув у Далманут-край.


     Чудо дуже близько до нас. Варто лише навчитись його бачити. Для мене спільне прийняття їжі – це завжди величне чудо співприсутності у Божій ласці.

     Те, як Ісус нагодував таку велику кількість людей кількома хлібами, сьогодні мусить пригадати нам про безмежність Господньої сили, для якого фізичні закони та закони логіки – це всього лише умовності створеного Ним світу.

     Іноді щось, що маємо зробити, видається неможливим. Але у Бога все можливе – треба довіряти.

     Це чудо помноження їжі відбувається щоразу, коли йде проща: тисячі обідають разом і їжі завжди вистачає.

     Так і Господня ласка: неймовірна, нескінченна.

     Дивні, Господи, діла рук твоїх.

     Читай також

    • Святе Письмо з розважанням на 11 липня
    • Святе Письмо з розважанням на 8 липня
    • Святе Письмо з розважанням на 7 липня
     • Оціни

      [ratemypost]