Святе Письмо з розважанням на 9 жовтня

Читай також

 • Святе Письмо з розважанням на 4 березня
 • Святе Письмо з розважаннями на 3 березня
 • Святе Письмо з розважанням на 2 березня
    • Святе Письмо з розважанням на 9 жовтня

     Друге послання до Корінтян 6, 1-10.

     1. Як співробітники благаємо вас благодаті Божої не приймати марно. 2. Бо каже: Сприятливого часу я вислухав тебе і в день спасіння я поміг тобі.

     Ось тепер – час сприятливий, ось тепер .– день спасіння. 3. Не даємо нікому ніякої нагоди до спотикання, щоб не виставляти на глум наше служіння; 4. але в усьому показуємо, що ми слуги Божі, у великій терпеливості, у скорботах, у бідах, у великій тісноті, 5. під бичуванням, у темницях, у заколотах, у трудах, у недосипаннях, у постах, 6. у чистоті, у знанні, у довготерпеливості, у лагідності, у Святому Дусі, у щирій любові, 7. у слові правди, в силі Божій, у зброї справедливости в правиці й лівиці; 8. у славі й безчесті; у наклепах і в добрій славі; як обманці, однак правдиві; 9. як незнані, але добре знані; як ті, що вмирають, але все живі; як карані, та не убиті; 10. як сумні, та завжди веселі; як бідні, але багатьох збагачують; як ті, що нічого не мають, але все посідають.

     Євангеліє від Матея 25, 14-30.

     14. І царство небесне буде мов той чоловік, що, пускаючись у дорогу, прикликав своїх слуг і передав їм своє майно. 15. Одному він дав п’ять талантів, другому – два, а третьому – один, кожному за його здібністю, і від’їхав.

     16. Той, що взяв п’ять талантів, негайно пішов і орудував ними, і придбав других п’ять талантів. 17. Так само і той, що взяв два, також придбав два других. 18. А той, що взяв один, пішов, викопав у землі яму і сховав гроші пана свого.

     19. По довгім часі приходить пан слуг тих і зводить з ними рахунок. 20. Приступив той, що узяв був п’ять талантів, і приніс других п’ять талантів:

     – Мій пане, каже, ти мені дав п’ять талантів, ось я придбав других п’ять талантів.

     21. Сказав до нього його пан:

     – Гаразд, слуго добрий і вірний. Ти був вірний у малому, поставлю тебе над великим. Увійди в радість пана твого.

     22. Приступив і той, що взяв був два таланти й каже:

     – Пане, два таланти дав ти мені. Ось других два придбав я.

     23. Сказав до нього пан його:

     – Гаразд, слуго добрий і вірний! Ти був вірний у малому, поставлю тебе над великим. Увійди в радість пана твого.

     24. Приступив і той, що взяв був один талант, і каже:

     – Пане, знав я тебе, що ти жорстокий чоловік: жнеш, де не сіяв, і збираєш, де не розсипав. 25. Тому, зо страху я пішов і закопав талант твій у землю. Ось він – маєш твоє.

     26. Озвався його пан і каже до нього:

     – Лукавий слуго й лінивий! Ти знав, що я жну, де не сіяв, і збираю, де не розсипав. 27. Тож треба було тобі дати мої гроші торгівцям, і я, вернувшись, взяв би своє з відсотками. 28. Візьміть, отже, талант від нього й дайте тому, хто має десять. 29. Бо кожному, хто має, додасться, і він матиме над міру; а в того, хто не має, візьмуть і те, що має. 30. А нікчемного слугу того викиньте в темряву кромішню. Там буде плач і скрегіт зубів.

     Читай також

    • Святе Письмо з розважанням на 4 березня
    • Святе Письмо з розважаннями на 3 березня
    • Святе Письмо з розважанням на 2 березня
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.