Святе Письмо з розважанням на 20 жовтня

Читай також

 • Святе Письмо з розважанням на 11 липня
 • Святе Письмо з розважанням на 8 липня
 • Святе Письмо з розважанням на 7 липня
    • Святе Письмо з розважанням на 20 жовтня

     Послання до Ефесян 5, 33 – 6, 9.33. Тому нехай кожний з вас зокрема любить свою жінку так, як себе самого; а жінка нехай поважає чоловіка.

     1. Діти, слухайте в Господі батьків ваших, бо це справедливо. 2. Шануй батька свого й матір – це перша заповідь з обітницею: 3. щоб тобі добре було і щоб ти на землі був довголітнім. 4. І ви, батьки, не досаждайте дітям вашим, але виховуйте їх у послусі й наводьте їх на розум у Господі.

     5. Раби, слухайте панів цього світу зо страхом і шаною, у простоті вашого серця, як Христа, 6. працюючи не задля ока, щоб подобатися людям, але як слуги Христа, які від серця чинять волю Божу. 7. Служіть охоче, як Господеві, а не як людям, 8. знаючи, що кожен одержить нагороду від Господа за те, що зробить доброго, чи раб, чи вільний. 9. І ви, пани, чиніть їм те саме: киньте погрози і знайте, що як для них, так і для вас є Господь на небі, який не вважає на особи.

      

     Євангеліє від Луки 4, 16-22.

     16. Прибув він у Назарет, де був вихований, увійшов своїм звичаєм суботнього дня в синагогу і встав, щоб читати. 17. Йому подали книгу, він найшов місце, де було написано:

     18. Господній Дух на мені,

     бо він мене помазав.

     Послав мене нести добру новину бідним,

     звіщати полоненим визволення,

     сліпим прозріння,

     випустити пригноблених на волю,

     19. оповістити рік Господнього помилування.

     20. Згорнувши книгу, він віддав її слузі й сів. Очі всіх у синагозі були пильно звернені на нього. 21. І він почав до них говорити:

     – Сьогодні збулось це писання у вухах ваших.

     22. Всі свідчили про нього і дивувались словам ласки, які виходили з уст його, і говорили:

     – Чи він не син Йосифа?


     Ніхто з нас не вибирав своїх батьків, як і місця, в якому народився, ані часу. Все це є ласкою Божою і Божим подарунком. Господь говорить про те, наскільки важливо зберегти пошану і послух до своїх батьків. Важливо насамперед через те, що це запорука нашого ж добра і довгого життя на землі. Виконання цієї заповіді аж ніяк не є потрібне для Бога, але насамперед для кожного з нас, для комфорту, який дарує родина.

     Часто, йдучи на роботу, ми задумуємось над тим, як надоїло нам весь час бути під пильним контролем наших шефів, підкорятися їм, вислуховувати. Але Бог пропонує добру раду – робіть все так, наче чинити це для господа. Ми дійсно зможемо стати значно щасливішими, якщо робитимемо це для Господа в простоті і щирості серця.

     Господи, навчи нас бути пильними. Амінь

     Читай також

    • Святе Письмо з розважанням на 11 липня
    • Святе Письмо з розважанням на 8 липня
    • Святе Письмо з розважанням на 7 липня
     • Оціни

      [ratemypost]