Святе Письмо з розважанням на 24 жовтня

Читай також

 • Святе Письмо з розважанням на 18 травня
 • Святе Письмо з розважанням на 17 травня
 • Святе Письмо з розважанням на 16 травня
    • Святе Письмо з розважанням на 24 жовтня

     Послання до Филип’ян 1, 1-7.

     1. Павло і Тимотей, слуги Христа Ісуса, усім святим у Христі Ісусі, що у Филиппах, з єпископами та дияконами: 2. благодать вам і мир від Бога, нашого Отця, і Господа Ісуса Христа.

     3. Дякую Богові моєму щоразу, коли вас згадаю, 4. завжди в кожній моїй молитві за всіх вас із радістю молячися, 5. за участь вашу в євангелію від першого дня й досі; 6. я певний, що хто почав у вас добре діло, завершить його до дня Христа Ісуса.

     7. Воно й справедливо мені думати це про всіх вас, бо ви в мене у серці; всі ви, чи то в моїх кайданах, чи то в обороні, чи то в утвердженні євангелія, берете участь у моїй благодаті.

     Євангеліє від Луки 4, 37-44.

     37. І рознеслася про нього чутка скрізь по всій тій країні.

     38. Вийшовши з синагоги, він пішов у дім Симона. Теща ж Симона була в тяжкій гарячці, і його попросили за неї. 39. Нахилившися над нею, він погрозив гарячці, і гарячка відійшла від неї; зараз же підвівшись, теща почала їм услуговувати.

     40. А як заходило сонце, всі, хто мав яких недужих на різні хвороби, приводили їх до нього, і він на кожного з них клав руки й оздоровляв їх. 41. А з багатьох з них виходили також і біси, що кричали:

     – Ти – Син Божий!

     Та він, грозячи, не давав їм говорити, бо вони знали, що він – Христос.

     42. Як настав день, він вийшов і пішов на самітне місце, і люди кинулись його шукати, і, найшовши, хотіли затримати його, не пустити від себе. 43. Він сказав їм:

     – Я маю й іншим містам звіщати добру новину про царство Боже, бо на це я посланий.

     44. І проповідував по синагогах у Юдеї.


     Христос серед людей: Сила Всевишнього настільки велика, що ніякі людські проблеми не залишаються нерозв’язаними. Ісус виліковує кожного, хто просить чи про кого просять. Однак настає час, коли Йому треба іти. Люди кидаються шукати Ісуса.

     Часто ми сприймаємо Божу присутність як присутність лікаря, не розуміючи до кінця суті Христової любові. Христос завжди готовий зцілити, насамперед любов’ю. Але й ми маємо вчитись приймати цю любов і нею, переображеною у кожному з нас, зцілювати того, хто поруч.

     Це найперше завдання, яке залишив Ісус після свого життя на землі і хресної смерті – зцілюйте одне одного відданістю, вірою, надією, любов’.

     Господи, зміцни наші серця своєю непроминаючою вірою. Амінь.

     Читай також

    • Святе Письмо з розважанням на 18 травня
    • Святе Письмо з розважанням на 17 травня
    • Святе Письмо з розважанням на 16 травня
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.