Святе Письмо з розважанням на 2 листопада

Читай також

 • Святе Письмо з розважанням на 14 квітня
 • Святе Письмо з розважанням на 13 квітня
 • Святе Письмо з розважанням на 7 квітня
    • Святе Письмо з розважанням на 2 листопада

     Послання до Филип’ян 2, 24-30.

     24. Але маю в Господі впевнену надію, що скоро й сам прибуду.

     25. Та я вважав необхідним послати до вас Епафродита, мого брата й сотрудника та співвоїна, якого ви послали, і служителя в моїй потребі; 26. бо він за вами всіма побивався і непокоївся, тому що ви почули про його недугу. 27. Він бо, справді, занедужав смертельно, але Бог змилувався над ним, та не лише над ним, але й надо мною, щоб я не мав смутку за смутком. 28. Тому я послав його вам, щоб ви, знову побачивши його, зраділи і щоб я мав менше смутку. 29. Прийміть же його в Господі з усякою радістю і майте таких у пошані, 30. бо за діло Христа він наблизився до смерти, наражаючи життя на небезпеку, щоб доповнити ваш нестаток служіння мені.

     Євангеліє від Луки 6, 46 – 7, 1.

     46. Чому ви мене звете: Господи, Господи, а не робите, що я кажу?

     47. Кожний, хто приходить до мене, слухає мої слова й виконує їх – скажу вам на кого він похожий: 48. він похожий на чоловіка, що будуючи дім, викопав глибоко й поклав підвалину на камінь. І як настала злива, води натиснули на дім той, але не могли його захитати, бо він збудований був добре.

     49. Той же, хто слухає й не чинить, схожий на чоловіка, який збудував дім свій на землі, без підвалин. Води натиснули на нього, і він відразу завалився, і руїна того дому була велика.

     1. Коли Ісус кінчив усі свої слова до народу, що слухав його, ввійшов у Капернаум.


     Господеві поради ніколи не бувають марними або ж такими, які Бог хотів би нав’язати.

     Кожен, кому доводилось коли-небудь будувати будинок добре знає, як кожен крок є важливий. Маленька похибка у розрахунках, неякісний матеріал, неправильно обрана техніка – і все може піти нанівець.
     Бог дає кожному християнину добірний матеріал для будівництва свого життя. Те, як ми користуватимемось цим всім – питання нашої свободи і вибору.
     Насправді, найменші помилки у справах морального, духовного гатунку рано чи пізно провокують до явних наслідків. Сьогодні – не помолюсь, завтра – не піду на Літургію… Це довгий ланцюжок.
     Бог ніколи нічого не забороняє, Він лише хоче, щоб Його почули.

     Читай також

    • Святе Письмо з розважанням на 14 квітня
    • Святе Письмо з розважанням на 13 квітня
    • Святе Письмо з розважанням на 7 квітня
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.