Святе Письмо з розважанням на 1 грудня

Читай також

 • Святе Письмо з розважанням на 28 травня
 • Святе Письмо з розважанням на 27 травня
 • Святе Письмо з розважанням на 26 травня
    • Святе Письмо з розважанням на 1 грудня

     Перше послання до Солунян 5, 1-8.

     1. Про час та про пору не маєте потреби, брати, щоб до вас писати, 2. бо самі знаєте, що день Господній прийде, як злодій уночі. 3. Коли говоритимуть: мир і безпечність, тоді зненацька злетить на них погибіль, як біль родіння на вагітну, і не уникнуть. 4. Та ви, брати, не в темряві, щоб вас той день захопив зненацька, як злодій, 5. бо всі ви сини світла й сини дня. Не належимо ні ночі, ні темряві. 6. Не спімо, отже, як інші, але чуваймо й будьмо тверезі. 7. Ті бо, що сплять, сплять уночі, і ті, що впиваються, впиваються вночі. 8. Ми ж, які належимо дневі, будьмо тверезі, надівши броню віри та любови, і шолом надії на спасіння.

      

     Євангеліє від Луки 11, 47 – 12, 1.

     47. Горе вам, що будуєте гроби пророкам, і ваші батьки їх убили! 48. Ви так стаєте свідками й даєте згоду вчинкам батьків ваших: вони їх убивали, а ви будуєте їм гроби!

     49. Тому й каже мудрість Божа: я їм пошлю пророків і апостолів; вони деяких з них уб’ють, а деяких будуть гонити, 50. щоб цей рід відповів за кров усіх пророків, пролиту від сотворення світу, 51. від крови Авеля до крови Захарії, вбитого між вівтарем і храмом. Так, я кажу вам: рід цей відповідатиме за все те.

     52. Горе вам, законовчителям, бо ви взяли ключ знання. Самі ви не ввійшли, і тим, що хотіли ввійти, заборонили.

     53. Як він вийшов звідти книжники та фарисеї стали сильно на нього нападати й ставити йому різні питання, 54. чигаючи, щоб несподівано піймати яке слово з уст його.

     1. Тим часом, як народ зібрався тисячами, так що одне одного топтало, він почав говорити, перш до своїх учнів:

     – Остерігайтесь фарисейської закваски, тобто лицемірства.


     Христос говорив відверто, не боячись чужої думки, того, що не вгодить комусь своїм словом. Він бачив проблему – і викривав її без страху.

     Горе вам, законовчителям, бо ви взяли ключ знання. Самі ви не ввійшли, і тим, що хотіли ввійти, заборонили.

     Від Ісуса маємо вчитися відважності бути завжди на боці правди, чого б це нам не коштувало. Бо у щоденному житті нам легше надати перевагу компромісному вирішенню проблеми, аніж до кінця відстоювати правоту. Однак гріх у малому – такий же гріх.

     У кожного з нас є місія свідчити про Христа, де б ми не були і чим би не займались. Маємо ключі Божої правди. Не замикаймо ними собі і ближньому шляху до раю.

     Читай також

    • Святе Письмо з розважанням на 28 травня
    • Святе Письмо з розважанням на 27 травня
    • Святе Письмо з розважанням на 26 травня
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.