Святе Письмо з розважанням на 16 грудня

Читай також

 • Святе Письмо з розважанням на 2 грудня
 • Святе Письмо з розважанням на 1 грудня
 • Святе Письмо з розважанням на 30 листопада
    • Святе Письмо з розважанням на 16 грудня

     Перше послання до Tимотея 4, 4-8, 16.

     4. Бо всяке Боже сотворіння добре, і не слід нічого відкидати, коли його з подякою приймати, 5. бо воно освячується словом Божим і молитвою.

     6. Як будеш усе це братам викладати, будеш добрий слуга Христа Ісуса, що прийняв до серця і усвоїв слова віри та доброї науки, якій ти був завжди вірним.

     7. Що ж до нечистих та бабських байок, ти їх остерігайся. 8. Вправляйся у благочесті; бо тілесна вправа до дечого лише корисна, а благочестя до всього корисне, бо має обітницю життя теперішнього й будучого.

     16. Пильнуй себе самого та навчання; дотримуйся цього, бо, роблячи це, спасеш себе самого й тих, що тебе слухають.

     Євангеліє від Луки 16, 15-18; 17, 1-4.

     15. Він же до них промовив:

     – Ви видаєте себе за праведних перед людьми, але Бог знає серця ваші; бо що в людей високе – Богові осоружне.

     16. Закон і пророки були до Івана; з того часу благовіститься царство Боже, і кожен з трудом увіходить до нього. 17. Легше, щоб небо й земля минулися, ніж щоб з закону одна риска пропала.

     18. Кожний, хто розводиться з власною жінкою й одружується з іншою, чинить перелюб; і той, хто одружується з розведеною, чинить перелюб.

     1. Ісус сказав до своїх учнів:

     Неможливо, щоб не приходили спокуси. Однак горе тому, через кого вони приходять. 2. Ліпше такому було б, коли б млинове жорно було прив’язане йому до шиї і він був кинутий у море, ніж щоб він спокусив одне з цих малих. 3. Уважайте на самих себе!

     Коли згрішить твій брат, докори йому, і як він покається, прости йому. 4. Коли сім раз на день він згрішить проти тебе й сім раз вернеться до тебе і скаже: каюсь – прости йому.


      Неможливо, щоб не приходили спокуси.
     Навіть Христа під час земного життя диявол намагався спокусити. Бога, який безгрішний! Наскільки сильніше чигають спокуси на нас, людей.
     Спокуси у житті людини є постійним рушієм боротьби, а водночас і удосконалення. Ніхто не зможе пройти свого шляху безперешкодно і не збочивши. Всі ми помиляємось, тисячі разів помиляємось у своєму житті.
     Однак Господь закликає нас до розуміння слабкості як своєї, так і ближнього. У будь-яких відносинах нам слід пригадувати собі про те, наскільки слабким є той, хто поруч, і наскільки важливо його підтримати.
     Навіть якщо це вже вдесяте – слід вчитись прощати. Бо це є Любов.

     Читай також

    • Святе Письмо з розважанням на 2 грудня
    • Святе Письмо з розважанням на 1 грудня
    • Святе Письмо з розважанням на 30 листопада
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.