Святе Письмо з розважанням 21 грудня

Читай також

 • Святе Письмо з розважанням на 28 листопада
 • Святе Письмо з розважанням на 27 листопада
 • Святе Письмо з розважанням на 26 листопада
    • Святе Письмо з розважанням 21 грудня

     Перше послання до Tимотея 5, 22 – 6, 11.

     22. Не клади скоро рук ні на кого і не ставай причетним до гріхів інших.

     23. Бережи себе чистим. Перестань пити воду, вживай вина трохи задля шлунку і твоїх частих недуг.

     24. Гріхи деяких людей явні ще перед всяким судом, але в інших виявляються лише опісля. 25. Так само й добрі діла бувають явні, а інші виявляються згодом.

     1. Ті, що під ярмом рабства, нехай уважають своїх панів достойними всякої поваги, щоб не зневажалось ім’я Боже й наука. 2. Ті ж, що мають панів вірних, хай ними не нехтують, тому що вони брати, а, навпаки, нехай ще більш їм служать, тому що ті, які зазнають від них послуг, вірні та любі. Цього навчай і нагадуй.

     3. А коли хто навчає інакше й не притримується здорових слів, слів Господа нашого Ісуса Христа та побожної науки, 4. той засліплений гордістю, нічого не розуміє, і хворує на пусті питання та словесні змагання. З цього виникають заздрість, сварка, зневаги, лукаві підозріння, 5. постійні спори людей з зіпсованим розумом та позбавлених правди, які гадають, що побожність – засіб прибутку. 6. Побожність – справді великий прибуток для тих, що вдовольняються тим, що мають. 7. Ми бо не принесли на світ нічого, та й винести нічого не можемо, 8. але маючи поживу та одежу, цим будемо задовольнятись. 9. А ті, що хочуть багатіти, впадають у спокусу та в тенета, і в безліч бажань безглуздних та шкідливих, що штовхають людей у прірву та погибіль. 10. Бо корінь усього лиха – грошолюбство, до якого деякі вдавшися, відпали від віри і прошили себе численними болями.

     11. Ти ж, чоловіче Божий, утікай від цього. Шукай праведности, побожности, віри, любови, терпеливости, лагідности.

      

     Євангеліє від Луки 18, 15-17; 26-30.

     15. Приносили й малих дітей до нього, щоб до них доторкнувся. 16. Побачивши те, учні їм докоряли. Ісус покликав їх, кажучи:

     – Дозвольте дітям, нехай йдуть до мене; не бороніть їм: таких бо царство Боже. 17. Істинно кажу вам: хто царства Божого не прийме, як дитина, той не ввійде до нього.

     26. Ті, що слухали, сказали:

     – Хто ж тоді може спастися? 27. Він відповів:

     – Неможливе в людей – можливе в Бога.

     28. Тоді Петро промовив:

     – Ось ми покинули все, що мали, і пішли за тобою.

     29. Ісус сказав їм:

     – Істинно кажу вам: нема такого, що кинув би дім чи жінку, чи братів, чи дітей задля царства Божого 30. і не отримав би багато більше за цього віку, а в наступнім віці життя вічне.      

     Мабуть, всі ми мали нагоду не раз спостерігати за тим, як поводить себе дитина. Діти безпосередні – вони такі, як є, в них зовсім немає лукавства. Вони одразу говорять про те, що їх турбує, вони точно знають, чого їм треба, вони щирі і люблять віддано.

     Дитинна відданість – це те, чого має прагнути кожен християнин у своїй дорозі з Богом. Здатись на Бога – доброго Батька, і на Його всезнаючу волю щодо кожної миті нашого життя.

     Людина з віком обростає мережею стереотипів, страхів, лукавства. Однак зберегти у собі довірливу дитину впродовж життя – ось, що важливо.

     Все, що ми жертвуємо Господеві, все, чого зазнаємо у Його ім’я, буде винагороджено. Обирати Бога – це обирати любов, а любов – всесильна. Амінь

     Читай також

    • Святе Письмо з розважанням на 28 листопада
    • Святе Письмо з розважанням на 27 листопада
    • Святе Письмо з розважанням на 26 листопада
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.