Святе Письмо з розважанням на 28 січня

Читай також

 • Святе Письмо з розважаннями на 14 червня
 • Святе Письмо з розважанням на 13 червня
 • Святе Письмо з розважанням на 12 червня
    • Святе Письмо з розважанням на 28 січня

     Перше послання до Солунян 5, 14-23.

     14. Браття, благаємо вас, картайте ледачих, підбадьорюйте малодушних, підтримуйте безсилих, супроти всіх будьте терпеливі. 15. Уважайте, щоб ніхто не віддавав нікому злом за зло, але старайтеся робити добро один одному і всім. 16. Завжди радійте, 17. моліться безперестанку, 18. за все дякуйте: така бо воля Божа щодо вас у Христі Ісусі. 19. Духа не гасіте, 20. пророцтвами не легковажте, 21. усе провіряйте; тримайте те, що добре, 22. і стримуйтесь від усякого роду лукавства.

     23. Сам же Бог миру нехай вас зробить святими і досконалими і нехай уся ваша істота – дух, і душа, і тіло – буде збережена без плями на прихід Господа нашого Ісуса Христа.

      

     Євангеліє від Луки 17, 3-10.

     3. Сказав Господь: Уважайте на самих себе!

     Коли згрішить твій брат, докори йому, і як він покаєгься, прости йому. 4. Коли сім раз на день він згрішить проти тебе й сім раз вернеться до тебе і скаже: каюсь – прости йому.

     5. Апостоли сказали Господеві:

     – Збільши нашу віру. 6. Господь сказав:

     – Якби ви мали віру, як гірчичне зерно, сказали б цій шовковиці: вирвися з корінням і пересадися в море, і вона послухала б вас.

     7. Хто з вас, маючи слугу, орача або пастуха, скаже до нього, коли він прийде з поля: ходи мерщій та сідай до столу? 8. Чи не скаже йому скорше: зготуй мені що на вечерю, підпережись і услуговуй мені, поки я буду їсти й пити; потім ти будеш їсти й пити? 9. Чи буде дякувати слузі за те, що той зробив все по наказу? 10. Отак і ви зробите все, що вам наказано, кажіть: ми слуги непотрібні, виконали те, що повинні були зробити.


     Завжди радійте, моліться безперестанку, за все дякуйте: така бо воля Божа щодо вас у Христі Ісусі

     Не той день, не з тої ноги, не з тих думок, не з тих слів…

     Сьогодні – це не моя власність, воно є, бо так хоче Бог, а ще він потребує моєї участі у своїх планах.

     І за кожне “сьогодні” я маю вчитись вдячності. Так, і за біль, фізичний, моральний, так, і за втрати – найважчі, так, і за здобутки, яких не бракує щохвилі.

     Християнська радість – це сповненість любов’ю, коли Бог є твердинею всередині. Це не проста “ввічлива” усмішка, швидше, розважлива присутність і підтримка. Те, чого всі ми потребуємо в найрізноманітніші періоди життя.

      

      

     Читай також

    • Святе Письмо з розважаннями на 14 червня
    • Святе Письмо з розважанням на 13 червня
    • Святе Письмо з розважанням на 12 червня
     • Оціни

      [ratemypost]