Святе Письмо з розважанням на 5 лютого

Читай також

 • Святе Письмо з розважанням на 6 грудня
 • Святе Письмо з розважаннями на 5 грудня
 • Святе Письмо з розважанням на 4 грудня
    • Святе Письмо з розважанням на 5 лютого

     Друге послання до Tимотея 3, 10-15.

     10. Сину Тимотею, ти пішов слідом за мною в моїй науці, моїй поведінці, моїй настанові, вірі, довготерпеливості, любові, постійності, 11. у переслідуваннях, у стражданнях, які були спіткали мене в Антіохії, в Іконії та в Лістрі; всі ці переслідування я переніс на собі, і від усіх них Господь мене визволив. 12. Та й усі, що побожно хочуть жити у Христі Ісусі, будуть переслідувані. 13. А лихі люди й дурисвіти будуть дедалі більше поступати у злому, зводячи інших, і самі зведені.

     14. Ти ж тримайся того, чого навчився і в чому переконався. 15. Відаєш бо, від кого ти навчився, і вже змалку знаєш Святе писання, яке може тебе зробити мудрим на спасіння вірою у Христа Ісуса.

      

     Євангеліє від Луки 18, 10-14.

     Сказав Господь притчу оцю:

     10. – Два чоловіки увійшли в храм молитись: один був фарисей, а другий – митар. 11. Фарисей, стоячи, молився так у собі:

     – Боже, дякую тобі, що я не такий, як інші люди: грабіжники, неправедні, перелюбці, або як оцей митар. 12. Пощу двічі на тиждень, з усіх моїх прибутків даю десятину.

     13. А митар, ставши здалека, не смів і очей звести до неба, тільки бив себе в груди, кажучи:

     – Боже, змилуйся надо мною грішним!

     14. Кажу вам: цей вернувся до свого дому виправданий, але не той; бо кожний, хто несеться вгору, буде принижений, а хто принижується, буде вивищений.


     Усі, що побожно хочуть жити у Христі Ісусі, будуть переслідувані

     Невесела перспектива, чи не так? Люди люблять “мордувати” тих, хто не такі, як вони. Хто занадто “правильний”, занадто вірний, занадто побожний.

     Велика віра звільняє нас від бід і переживань душевних, але від проблем цього світу – ні. Нас можуть цькувати, допитувати і навіть вбити тільки за нашу віру, реальність доводить це. Страшно так жити і дуже важко розуміти – навіщо мучитись тут, на землі, аж так сильно?

     Бог ближчий, рідніший нам за маму, тата, кохану людину. Він – наш Батько, і нам варто бути вірними Йому. Та не для “галочки” і не тільки тому, щоб показати Йому нашу любов. Просто, як це не дивно, коли ми залишаємося добрими і люблячими, навіть коли нам погано – то світ дійсно стає кращим, хоч і не відразу це помітно.

     Будувати добро навколо себе – поможи, Господи!

     Читай також

    • Святе Письмо з розважанням на 6 грудня
    • Святе Письмо з розважаннями на 5 грудня
    • Святе Письмо з розважанням на 4 грудня
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.