Святе Письмо з розважанням на 11 лютого

Читай також

 • Святе Письмо з розважанням на 11 грудня
 • Святе Письмо з розважанням на 10 грудня
 • Святе Письмо з розважанням на 9 грудня
    • Святе Письмо з розважанням на 11 лютого

     Друге послання до Tимотея 3, 1-9.

     1. Сину Тимотею, знай це, що за останніх днів настануть скрутні часи, 2. бо люди будуть самолюби, грошолюби, зарозумілі, горді, наклепники, непокірні батькам, невдячні, безбожні, 3. без любови, непримирливі, осудливі, розбещені, жорстокі, недобролюбні, 4. зрадники, нахабні, бундючні, більше розкошолюбні, ніж боголюбні, 5. вони мають бо вигляд побожности, сили ж її зреклися. Таких цурайся. 6. Бо то з таких походять ті, що влазять у доми і зводять легкодушних жінок, обтяжених гріхами, які дають себе вести різними похотями, 7. навчаються ніби ввесь час, але ніколи не можуть дійти до розуміння правди. 8. Як Янній та Ямврій противились були Мойсеєві, так ці противляться правді, люди зіпсованого розуму та не випробувані у вірі. 9. Але вони не матимуть успіху, бо їхнє безумство всім стане явним, як воно було з безумством тих.

     Євангеліє від Луки 20, 45 – 21, 4.

     45. Сказав Господь своїм учням:

     46. – Остерігайтеся книжників, що ходять залюбки в довгих шатах, люблять вітання на майданах, перші сидження в синагогах та перші місця на бенкетах; 47. що поїдають доми вдовиць і довго моляться на показ – вони приймуть суворіше осудження.

     1. Підвівши очі, Ісус побачив, як заможні кидали свої дари до скарбоні. 2. Побачив він також вдову убогу, що кидала туди дві лепти, 3. і сказав:

     – Істинно кажу вам, що ця бідна вдова кинула більш від усіх. 4. Усі бо вони вкинули як дар Божий зі свого лишку, вона ж з убозства свого вкинула ввесь свій прожиток, який мала.


     Часто можна зустріти людей, які дозволяють собі жити подвійним, а то й потрійним життям. Бути з одними такими, а з іншими – іншими. Лицемірство – аж надто поширена хвороба в сучасному світі.

     Ми ніколи не зможемо бути щасливими, якщо примірятимемо на себе безліч масок. Із вибором життєвої дороги мусимо ставати свідомими свого вибору щодня.

     Невелика недосконалість насправді має колосальні наслідки. Зло, навіть найменше, є злом, а не добром.

     Щирість, зразком якої є жінка, що жертвує останнє, виявляє нам справжність. Будьмо справжні.

     Читай також

    • Святе Письмо з розважанням на 11 грудня
    • Святе Письмо з розважанням на 10 грудня
    • Святе Письмо з розважанням на 9 грудня
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.