Святе Письмо з розважанням на 25 лютого

Читай також

 • Святе Письмо з розважанням на 4 грудня
 • Останні слова Ісуса в Біблії
 • Святе Письмо з розважанням на 3 листопада
    • Святе Письмо з розважанням на 25 лютого

     Послання до Римлян 16, 19-26.

     19. Браття, стараймося про те, що веде до миру і до обопільного будування. 20. Не руйнуй Божого діла задля їжі. Все чисте, та горе чоловікові, що їжею призводить до упадку. 21. Добре не їсти м’яса і вина не пити, ні того, об що твій брат спіткнувся б. 22. Ту віру, що ти маєш, тримай її для себе перед Богом. Блажен, кому совість не закидає в тому, що рішив робити. 23. Хто ж вагається, коли їсть, уже засуджений, бо не чинить по добрій вірі; все бо, що не по добрій вірі – гріх.

     Послання до Галатів 5, 22 – 6, 2.

     22. Браття, плід Духа: любов, радість, мир, довготерпіння; лагідність, доброта, вірність, 23. тихість, здержливість. На все це нема закону. 24. Котрі ж Ісус-Христові, розп’яли тіло з його пристрастями та похотями. 25. Коли живемо духом, духом ходімо. 26. Не будьмо суєславні, задиркуваті між собою, завидущі одні одним.

     1. Брати! Коли б хто попав у яку провину, ви, духовні, такого наставляйте духом лагідности; але вважай, щоб і ти не впав у спокусу. 2. Носіте тягарі один одного, і так виконаєте закон Христа.

     __________

     Євангеліє від Матея 6, 1-13.

     Сказав Господь:

     1. Уважайте добре, щоб ви не чинили ваших добрих учинків перед людьми, які б вас бачили, а то не матимете нагороди в Отця вашого, що на небі.

     2. Отож, коли даєш милостиню, не труби перед собою, як роблять лицеміри по синагогах та вулицях, щоб їх хвалили люди. Істинно кажу вам: вони вже мають свою нагороду. 3. Ти ж, коли даєш милостиню, нехай твоя ліва рука не знає, що робить твоя права: 4. щоб твоя милостиня була таємна, і Отець твій, що бачить таємне, воздасть тобі.

     5. А коли молитеся, не будьте як лицеміри, що люблять молитися перед усіма по синагогах та на перехрестях, щоб показатися людям. Істинно кажу вам: вони вже мають свою нагороду. 6. Ти ж, коли молишся, увійди у свою кімнату, зачини за собою двері й молись Отцеві твоєму, що в тайні, і Отець твій, що бачить таємне, воздасть тобі. 7. Коли ж молитесь, не говоріть зайвого, як погани; гадають бо, що за своїм многословієм будуть вислухані. 8. Не будьте, отже, подібні до них, бо Отець ваш небесний знає, чого вам треба, перш ніж ви просите в нього.

     9. Моліться, отже, так:

     Отче наш, що єси на небі!

     Нехай святиться твоє ім’я;

     10. Хай прийде твоє царство;

     нехай буде воля твоя як на небі, так і на землі.

     11. Хліб наш насущний дай нам днесь.

     12. Прости нам довги наші,

     як і ми прощаємо довжникам нашим.

     13. Не введи нас у спокусу,

     але визволь нас від лукавого.

     Євангеліє від Матея 11, 27-30.

     Сказав Господь своїм учням:

     27. Все передане мені моїм Отцем, і ніхто не знає Сина, крім Отця, і Отця ніхто не знає, крім Сина, та кому Син схоче відкрити.

     28. Прийдіть до мене всі втомлені й обтяжені, і я облегшу вас. 29. Візьміть моє ярмо на себе й навчіться від мене, бо я лагідний і сумирний серцем, і найдете полегшу душам вашим. 30. Ярмо бо моє любе й тягар мій легкий.

     __________

     Носіте тягарі один одного, і так виконаєте закон Христа

     Якщо кожен допомагатиме іншому – то кожному буде легше, чи не так? Іноді навіть зробити комусь чаю веселіше і простіше, ніж самому собі. Це простий приклад, але в допомомозі іншим людина відчуває особливе задоволення. Мабуть, саме такими нас створив Бог, це є в нашій природі.

     Візьміть моє ярмо на себе й навчіться від мене, бо я лагідний і сумирний серцем, і найдете полегшу душам вашим

     Та часом тягарі бувають непосильними, і ніхто не поспішає на допомогу. Тоді треба згадати про Ісуса, який найкраще може нас підтримати! Якщо ми з покорою приймемо виклики життя і перестанемо їм опиратися, а просто скажемо: “Боже! Ти дав мені це завдання! Тож підкажи мені, як найкраще його вирішити” – відразу стане легше. Це обіцяє нам сам Ісус :)

     Читай також

    • Святе Письмо з розважанням на 4 грудня
    • Останні слова Ісуса в Біблії
    • Святе Письмо з розважанням на 3 листопада
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.