Святе Письмо з розважанням на 7 квітня

Читай також

 • Святе Письмо з розважаннями на 21 червня
 • Святе Письмо з розважаннями на 20 червня
 • Святе Письмо з розважаннями на 19 червня
    • Святе Письмо з розважанням на 7 квітня

     Послання Апостола Павла до євреїв 2, 11-18.

     11. Бо той, що освячує, і ті, що освячуються, всі від одного. Тому й не соромиться називати їх братами, 12. коли каже: «Я звіщу ім’я твоє моїм братам, хвалитиму тебе серед громади.» 13. І ще: «Буду надіятись на нього.» Та й: «Ось я і діти, що їх Бог мені дав.» 14. А що діти були учасниками тіла і крови, то й він подібно участь у тому брав, щоб смертю знищити того, хто мав владу смерти, тобто диявола, 15. і визволити тих, що їх страх смерти все життя тримав у рабстві. 16. Адже не ангелам іде на допомогу, а потомству Авраама. 17. Тому він мусів бути в усьому подібний до братів, щоб стати милосердним та вірним архиереєм у справах Божих на спокутування гріхів народу. 18. Тому, власне, що страждав і сам був випробуваний, він може допомогти тим, що проходять через пробу.

     Євангеліє від Луки 1, 24-38.

     24. Після тих днів зачала Єлисавета, його жінка, й таїлася п’ять місяців, кажучи: 25. “Так учинив мені Господь у ці дні, коли зглянувся, щоб зняти мою ганьбу між людьми.” 26. Шостого місяця ангел Гавриїл був посланий Богом у місто в Галилеї, якому ім’я Назарет, 27. до діви, зарученої чоловікові, на ім’я Йосиф, з Давидового дому; ім’я ж діви було Марія. 28. Ввійшовши до неї ангел, сказав їй: “Радуйся, благодатна, Господь з тобою! Благословенна ти між жінками.” 29. Вона ж стривожилась цим словом і почала роздумувати в собі, що могло значити те привітання. 30. Ангел їй сказав: “Не бійсь, Маріє! Ти бо знайшла ласку в Бога. 31. Ось ти зачнеш у лоні й вродиш сина й даси йому ім’я Ісус. 32. Він буде великий і Сином Всевишнього назветься. І Господь Бог дасть йому престол Давида, його батька, 33. і він царюватиме над домом Якова повіки й царюванню його не буде кінця.” 34. А Марія сказала до ангела: “Як же воно станеться, коли я не знаю мужа?” 35. Ангел, відповідаючи, сказав їй: “Дух Святий зійде на тебе й сила Всевишнього тебе отінить; тому й святе, що народиться, назветься Син Божий. 36. Ось твоя родичка Єлисавета – вона також у своїй старості зачала сина, і оце шостий місяць тій, що її звуть неплідною; 37. нічого бо немає неможливого в Бога.” 38. Тоді Марія сказала: “Ось я Господня слугиня: нехай зо мною станеться по твоєму слову!” І ангел відійшов від неї.

     ___________________________________

     Бог прислав Архангела до Діви Марії, щоб запропонувати Їй найважливіший договір в історії людства. Чи могла Марія не погодитися? Зважити, що Її чекає. До народження та під час життя на землі Сина Божого. Бог дав усім нам вибір, але Марія сказала “так”.

     У нашому житті є кілька урочистих нагод сказати Богові “так”. Від нашого імені наші хресні батьки дають згоду на нашу віру в Тайні Хрещення. Потім ми, подорослішавши, складаємо обітниці, наприклад, у Тайні Подружжя. Обіцяємо бути разом «в радості і горі, в достатку і злиднях, в здоров’ї і хворобах обіцяю бути вірним і любити, допоки смерть не розлучить нас». Та рідко молодята думають про справжню можливість горя, злиднів, хвороби… Проте такі обіцянки варто давати дуже усвідомлено, щоб потім, коли прийдуть труднощі, не відступити, не здатися.

     Діва Марія дотримала обіцянки. Вона перетерпить сумніви Йосифа й дочекаєтся весілля та спільної мандрівки до Вифлеєму. Вона почує слова праведного Симеона про мечі, що прошиють її серце… Вона стане доброю матір’ю, яка буде зі своїм Сином у Його найважчі часи, бачитиме Його страждання на Хресті.

     Життя не завжди веселкове. Воно сповнене боротьби зі злом. Але воно варте тих усіх чудесних митей і вічної нагороди на небі.

     Читай також

    • Святе Письмо з розважаннями на 21 червня
    • Святе Письмо з розважаннями на 20 червня
    • Святе Письмо з розважаннями на 19 червня
     • Оціни

      [ratemypost]