Святе Письмо з розважаннями на 5 червня

Читай також

 • Святе Письмо з розважаннями на 5 грудня
 • Святе Письмо з розважанням на 4 грудня
 • Останні слова Ісуса в Біблії
    • Святе Письмо з розважаннями на 5 червня

     Послання Апостола Павла до Ефесян 5, 9-19.

     9. Браття, поводьтеся, як діти світла. Плід світла є в усьому, що добре, що справедливе та правдиве.10. Шукайте пильно того, що Господеві подобається.11. Не приставайте до безплідних діл темряви а радше їх ганіте, 12. бо що ті люди потай роблять, соромно й казати. 13. Все, що ганиться, стає явним у світлі, і все, що виявляється, стає світлом. 14. Тому говорить:

     «О ти, що спиш, прокинься,

     встань із мертвих,

     і Христос тебе освітить».

     15. Тож уважайте пильно, як маєте поводитися: не як немудрі, але як мудрі,16. використовуючи час, бо дні лихі.17. Тому не будьте необачні, але зрозумійте, яка Господня воля. 18. Не впивайтеся вином, що доводить до розпусти, але сповнюйтеся Духом. 19. Проказуйте між собою вголос псалми й гимни та духовні пісні, співайте та прославляйте у серцях ваших Господа

     Євангеліє від Матея 18, 10-20.

     Сказав Господь:

     10. Глядіть, щоб ви ніким з оцих малих не гордували: кажу бо вам, що ангели їхні на небі повсякчас бачать обличчя мого Отця небесного.

     11. Бо Син чоловічий прийшов спасти те, що загинуло.

     12. Що ви гадаєте? Коли хто має сто овець і одна з них заблудить, чи він не кине дев’ятдесят дев’ять у горах і не піде шукати ту, що заблудила?13. І коли пощастить найти її знову, істинно кажу вам, що він радіє нею більше, ніж дев’ятдесят дев’ятьма, що не заблудили.

     14. Так само і в Отця вашого небесного немає волі, щоб загинуло одне з тих малих.

     15. Коли брат твій завинить супроти тебе, піди й докори йому віч-на-віч. Коли послухає, тебе, ти придбав брата твого.

     16. Коли не послухає тебе, візьми з собою ще одного або двох, щоб усяка справа полагоджувалась ж словом двох або трьох свідків.

     17. І коли він не схоче слухати їх, скажи Церкві; коли ж не схоче слухати Церкви, нехай буде для тебе як поганин і митар.

     18. Істинно кажу вам: усе, що ви зв’яжете на землі, буде зв’язане на небі, і все. що розв’яжете на землі, буде розв’язане на небі.

     19. Істинно кажу вам ще раз: коли двоє з вас згодиться на землі просити що б там не було, воно буде дано їм моїм Отцем небесним;20. бо де двоє, або троє зібрані в моє ім’я, там я серед них.


     «Істинно кажу вам ще раз: коли двоє з вас згодиться на землі просити що б там не було, воно буде дано їм моїм Отцем небесним; бо де двоє, або троє зібрані в моє ім’я, там я серед них». (Мт.18,19-20).

     Сьогодні досить часто, особливо у соціальних мережах, трапляється бачити прохання інших людей – помоліться за когось: за видужання, щасливу долю, навернення, вирішення проблем тощо. Думаю, не раз доводилося чути й від близьких чи знайомих: помолися нині за мене.

     Ми часто потребуємо певності, що Господь почує про нас. А коли нашого слова, прохання, моління може бути замало, просимо підтримки. Коли ми стаємо і спільно молимося чи за певну особу, чи за благий намір або справу, справді показуємо, що це важливо. Та для Господа важлива кожна людина зокрема. Та така спільна молитва важлива передовсім для нас самих – і для тих, хто молиться, і для того, за кого моляться. Бо в такий спосіб єднаємося. Не біймося, не лінуймося згадати в своїх молитвах дорогих нам людей чи тих, які, знаємо, потребують нашої молитви.

     Читай також

    • Святе Письмо з розважаннями на 5 грудня
    • Святе Письмо з розважанням на 4 грудня
    • Останні слова Ісуса в Біблії
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.