Святе Письмо з розважанням на 10 червня

Читай також

 • Святе Письмо з розважанням на 11 липня
 • Святе Письмо з розважанням на 8 липня
 • Святе Письмо з розважанням на 7 липня
    • Святе Письмо з розважанням на 10 червня

     Послання Апостола Павла до Римлян 1, 7-12.

     7. Браття, благодать вам і мир від Бога, нашого Отця, і Господа Ісуса Христа.

     8. Насамперед дякую Богові моєму, через Ісуса Христа, за всіх вас, що віра ваша славиться по всьому світі. 9. Свідок бо мені Бог, якому я служу моїм духом, благовістуючи його Сина, 10. що я безперестанно згадую вас і завжди прошу в моїх молитвах, чи нарешті пощастить мені, з волі Божої, прийти до вас, 11. бо прагну вас бачити, щоб поділитися з вами яким духовним даром, щоб вас укріпити, 12. тобто підбадьоритись разом з вами, спільною вірою, вашою й моєю.

     __________

     Євангеліє від Матея 5, 42-48.

     42. Сказав Господь: Дай тому, хто в тебе просить, а хто хоче позичити в тебе, не відвертайся.

     43. Ви чули, що було сказано: люби ближнього свого й ненавидь ворога свого. 44. А я кажу вам: любіть ворогів ваших і моліться за тих, що гонять вас; 45. таким чином станете синами Отця вашого, що на небі, який велить своєму сонцю сходити на праведних і неправедних.

     46. Бо коли ви любите тих, що вас люблять, то яка вам за це нагорода? Хіба не те саме й митарі роблять? 47. І коли ви вітаєте лише братів ваших, що надзвичайне чините? Хіба не те саме й погани роблять? 48. Тож будьте досконалі, як Отець ваш небесний досконалий.

     __________

     Чи не кожен день ми стикаємося з людьми, які, на нашу думку, чинять нам кривду, маленьку чи більшу. У магазині, в транспорті, на роботі, вдома, в новинах із ЗМІ – нас дуже легко зачепити, вивести з рівноваги або просто засмутити. Іноді ми знаходимо собі полегшення в тому, що переповідаємо один одному обурливі історії про те, як той чи та “нечема” чинить із нами.

     А якщо здійснити такий експеримент: молитися за кожного, хто сьогодні став нашим “ворогом”? Витратити свій ресурс, який мав би піти на нарікання чи пліткування, на бажання тій особі добра? Чи зміниться від того світ? Невідомо, чи швидко ми побачимо зміни, але Ісус запевняє, що ті, хто моляться за своїх ворогів – стають синами Бога, досконалими, як Отець.

     Може, варто спробувати? ;)

     Читай також

    • Святе Письмо з розважанням на 11 липня
    • Святе Письмо з розважанням на 8 липня
    • Святе Письмо з розважанням на 7 липня
     • Оціни

      [ratemypost]