Святе Письмо з розважаннями на 21 червня

Читай також

 • Святе Письмо з розважанням на 9 грудня
 • Святе Письмо з розважанням на 8 грудня
 • Святе Письмо з розважаннями на 7 грудня
    • Святе Письмо з розважаннями на 21 червня

     Послання Апостола Павла до Римлян 8, 2-13.

     2. Браття, закон духа, життя в Христі Ісусі, визволив тебе від закону гріха і смерти. 3. Бо те, що було неможливим для закону, ослабленого тілом, Бог, пославши свого Сина в тілі, схожім на гріховне тіло, ради гріха, осудив гріх у тілі, 4. щоб оправдання закону здійснилося на нас, що ходимо не за тілом, а за духом. 5. Бо ті, що живуть за тілом, думають про тілесне; ті ж, що за духом – про духовне. 6. Бо думка тіла – смерть, а думка духа – життя й мир; 7. тому то думка тіла ворожа Богові, бо не кориться законові Божому, та й не може. 8. Тілесні не можуть подобатись Богові.

     9. Ви ж не тілесні, але духовні, якщо Дух Божий живе у вас. Коли ж хто Духа Христа не має, той йому не належить. 10. Але як Христос у вас, то тіло мертве гріхом, дух же живий праведністю. 11. І коли Дух того, хто воскресив Ісуса з мертвих, мешкає у вас, той, хто воскресив Христа з мертвих, оживить і ваші смертні тіла Духом своїм, що живе у вас. 12. Тому, брати, ми боржники не тілу, щоб за тілом жити. 13. Бо коли живете за тілом, помрете; як же ви духом умертвляєте тілесні вчинки, будете жити.

     Євангеліє від Матея 10, 16-22.

     Сказав Господь своїм учням:

     16. Оце я посилаю вас, немов овець серед вовків. Будьте, отже, мудрі, як змії, і прості, як голубки.

     17. Стережіться людей, бо вони видадуть вас синедріонам і бичуватимуть вас по своїх синагогах. 18. Волочитимуть вас і до правителів, і до царів за мене, щоб свідчити перед ними й поганами. 19. І коли видадуть вас, не журіться, як або що вам говорити; вам буде дано на той час, що масте говорити; 20. не ви бо будете говорити, а Дух Отця вашого в вас говоритиме.

     21. Брат видасть на смерть брата й батько дитину; діти повстануть на батьків і будуть їх убивати. 22. Вас ненавидітимуть усі за моє ім’я, але хто витримає до кінця, той спасеться.


     Нині надзвичайно модно максимально уваги приділяти своєму зовнішньому вигляду. Люди різного віку стараються якомога більше зусиль спрямувати на догляд за своїм тілом. Зрештою, індустрія моди диктує правила – спортзали, косметологічні кабінети, салони краси – все працює задля того, щоб ми були молоді, красиві й здорові. І це – чудово!

     Але! В гонитві за тим, що в тренді, ми забуваємо про те, що має правдиву цінність — душа. Дивно, правда? Ми витрачаємо час для того, щоб заробити на їжу, пристойний одяг, відпочинок, але так мало готові витратити часу для того, щоб наша духовність була така ж наповнена, як і тілесність.

     Можливо, варто зупинитися в цьому бігові і подумати над істиною — „Коли живете за тілом, помрете; як же ви духом умертвляєте тілесні вчинки, будете жити.“(Рим.8, 13) і змінити пріоритети?

     Читай також

    • Святе Письмо з розважанням на 9 грудня
    • Святе Письмо з розважанням на 8 грудня
    • Святе Письмо з розважаннями на 7 грудня
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.