Святе Письмо з розважаннями на 5 липня

Читай також

 • Святе Письмо з розважанням на 11 липня
 • Святе Письмо з розважанням на 8 липня
 • Святе Письмо з розважанням на 7 липня
    • Святе Письмо з розважаннями на 5 липня

     Послання Апостола Павла до Римлян 14, 6-9.

     6. Браття, хто вважає на дні, ради Господа на них вважає; і хто їсть, ради Господа їсть, бо ж дякує Богові; і хто не їсть, ради Господа не їсть і дякує Богові. 7. Ніхто бо з нас не живе для себе самого і ніхто не вмирає для самого себе; 8. бо коли живемо, для Господа живемо і коли вмираємо, для Господа вмираємо. Отож чи ми живемо, чи вмираємо, ми Господні. 9. На це бо Христос умер і воскрес, щоб і над мертвими, і над живими панувати.

     Євангеліє від Матея 15, 32-39.

     32. В той час покликав Ісус своїх учнів і сказав їм:

     – Жаль мені цих людей, бо ось уже три дні, як вони зо мною, і не мають що їсти, а відпустити їх голодними не хочу, щоб, бува, не охляли десь в дорозі. 33. Кажуть до нього учні:

     – Де нам узяти стільки хліба в пустині, щоб нагодувати стільки люду?

     34. Ісус спитав їх:

     – Скільки у вас хлібів?

     – Сім, – кажуть, – і кілька риб.

     35. Тоді він велів людям сісти на землю, 36. взяв сім хлібів та рибу, воздав хвалу, розламав і став давати учням, а ті людям. 37. Усі їли до наситу й назбирали куснів, що зосталися, сім повних кошів. 38. Тих же, що їли, було яких чотири тисячі чоловік, окрім жінок та дітей.

     39. І відпустивши народ, Ісус сів до човна, і прибув у сторони Магадану.


     Жити з Господом… Мабуть, кожен християнин має право сказати — в моєму житті є Бог. Адже я щонеділі ходжу на Літургію, молюся зранку і ввечері, дотримуюся всіх визначених свят.

     Та наскільки ми розвиваємося у своїй вірі? Як зростають наші взаємини з Господом? Чи достатнім є наше спілкування, а чи більше зосереджуємося на проханнях, щоб наше життя було наповнене тими чи іншими благами, щоб вдавалося вирішувати різні життєві труднощі?

     Як і будь-які стосунки — наші з Богом теж потребують розвитку. Тому маємо старатися, що життя з Господом — це постійна праця над собою, щоденне формування й відшліфовування, а не дії за певною схемою.

     Читай також

    • Святе Письмо з розважанням на 11 липня
    • Святе Письмо з розважанням на 8 липня
    • Святе Письмо з розважанням на 7 липня
     • Оціни

      [ratemypost]