Святе Письмо з розважаннями на 13 серпня

Читай також

 • Святе Письмо з розважанням на 1 грудня
 • Святе Письмо з розважанням на 30 листопада
 • Святе Письмо з розважанням на 29 листопада
    • Святе Письмо з розважаннями на 13 серпня

     Перше Послання Апостола Павла до Корінтян 4, 9-16.

     9. Браття, Бог поставив нас, апостолів, останніх, немов призначених на страту; ми бо стали видовищем і світові, і ангелам, і людям. 10. Ми нерозумні Христа ради, ви у Христі розумні, ми немічні, ви сильні; ви славні, ми без слави. 11. До цього часу ми голодні і спраглі, і нагі, нас б’ють, ми скитаємось; 12. ми трудимося, власними руками; нас ображають, і ми благословляємо; нас гонять, і ми терпимо; 13. нас лають, і ми доброзичливі; ми стали сміттям світу, викидками всіх аж досі.

     14. Пишу це не щоб осоромити вас, але щоб як дітей моїх улюблених навести на розум. 15. Бо хоч би ви мали тисячі учителів у Христі, але батьків небагато, я бо вас породив через Євангеліє у Христі Ісусі. 16. Благаю, отже, вас: Будьте моїми наслідувачами, як і я Христа.

     __________

     Євангеліє від Матея 17, 14-23.

     14. В той час якийсь чоловік приступив до Ісуса і, припавши йому до ніг, 15. каже: –

     Господи, змилуйся над моїм сином, бо він причинний і тяжко нездужає: часто кидається в огонь, часто й у воду. 16. Я був привів його до твоїх учнів, та вони не могли його зцілити.

     17. – Роде невірний та розбещений, – відповів Ісус, – доки я маю бути з вами? Приведіть мені його сюди!

     18. Ісус погрозив йому, і біс вийшов з хлопця; і юнак видужав тієї ж хвилі. 19. Тоді підійшли учні до Ісуса насамоті й спитали:

     – Чому ми не могли його вигнати?

     20. Ісус сказав їм:

     – Через вашу малу віру; бо істинно кажу вам: коли матимете віру, як зерно гірчиці, скажете цій горі: перенесися звідси туди – і вона перенесеться; і нічого не буде для вас неможливого. 21. А щодо цього роду бісів, то його виганяють лише молитвою і постом.

     22. Як вони зібралися в Галилеї, Ісус сказав до них: Син чоловічий має бути виданий у руки людям, 23. і вони його уб’ють, але третього дня він воскресне. І вони тяжко зажурились.


     Мт. 17, 20: “Коли матимете віру, як зерно гірчиці, скажете цій горі: перенесися звідси туди – і вона перенесеться; і нічого не буде для вас неможливого”

     Ви помічали, як у будь-яких справах, починаннях чи задумах, допомагає впевненість у власних силах. Коли роблячи щось, точно знаємо, що це дасть очікуваний результат. Ми тренуємо свої вміння, розум саме задля того, щоб знати: те, як я діятиму буде правильним і я зможу досягти поставлену ціль.

     Наша віра в Господа теж потребує постійного „тренування“. Адже зазвичай, щоб вірити, треба мати переконання, що буду почутий. Мусить бути сильний внутрішній взаємозв’язок, тоді буде міцна віра.

     Та ж якщо не спілкуватися навіть із найріднішими людьми, то невдовзі зникають і спільні зацікавлення, теми для обговорення і зв’язок слабне. Те ж стосується і нашої віри в Бога — вона міцна настільки, наскільки ми відчуваємо близькість із Ним.

     Читай також

    • Святе Письмо з розважанням на 1 грудня
    • Святе Письмо з розважанням на 30 листопада
    • Святе Письмо з розважанням на 29 листопада
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.