Святе Письмо з розважанням на 31 жовтня

Читай також

 • Святе Письмо з розважанням на 29 листопада
 • Святе Письмо з розважанням на 28 листопада
 • Святе Письмо з розважанням на 27 листопада
    • Святе Письмо з розважанням на 31 жовтня

     Послання Апостола Павла до Колосян 2, 20 – 3, 3.

     20. Браття, коли ви з Христом умерли для стихій світу, чому, наче б ви ще в світі жили, піддаєтеся приписам: 21. Не бери, не їж, не дотикайся! 22. Усе це нищиться, коли вживається, і так воно є з законами й навчанням людським. 23. Є там вигляд мудрости у самовільній службі, в покорі та в умертвленні тіла, одначе нема іншої вартости, крім насичення плоті.

     1. Коли ви з Христом воскресли, шукайте те, що вгорі, де Христос возсідає по правиці Бога. 2. Думайте про те, що вгорі, не про те, що на землі. 3. Бо ви померли, і життя ваше поховане з Христом у Бозі.

     Послання Апостола Павла до Колосян 4, 5-9; 14; 18.

     5. Браття, поводьтеся мудро з тими, що назовні, використовуючи час. 6. Ваша розмова нехай завжди буде люб’язна та приправлена сіллю, щоб ви знали, як маєте кожному відповісти.

     7. Щодо мене, вас повідомить про все Тихик, любий брат, вірний помічник і сослужитель у Господі. 8. Власне, тому я його до вас вислав, щоб ви довідалися про наші справи та щоб він утішив серця ваші, 9. разом з Онисимом, вірним та любим братом, який з-між вас. Вони скажуть вам про все, що тут діється.

     14. Вітає вас Лука, любий лікар, та Димас.

     18. Привіт моєю, Павловою, рукою. Пам’ятайте про мої кайдани. Благодать хай буде з вами.

     __________

     Євангеліє від Луки 9, 23-27.

     23. Сказав Господь:

     – Коли хто хоче йти за мною, нехай зречеться себе, візьме щодня на себе хрест свій і йде за мною. 24. Бо хто хоче спасти свою душу, той її погубить; а хто погубить свою душу задля мене, той її врятує. 25. Яка бо користь людині, коли ввесь світ здобуде, себе ж саму погубить або занапастить? 26. Хто буде соромитися мене та моєї науки, того й Син чоловічий буде соромитися, коли прийде у славі своїй і Отця, і ангелів святих. 27. Істинно кажу вам, що деякі із тут присутніх не зазнають смерти, аж поки не побачать царства Божого.

     Євангеліє від Луки 10, 16-21.

     Сказав Господь своїм учням:

     16. Хто слухає вас, мене слухав; хто гордує вами, мною гордує; а хто гордує мною, гордує тим, хто послав мене.

     17. Вернулись сімдесят два з радістю, кажучи:

     – Господи, ба й біси коряться нам з-за твого імени.

     18. Він сказав їм:

     – Я бачив сатану, що, наче блискавка, падав з неба. 19. Ось я даю вам владу наступати на зміїв, скорпіонів і на всю ворожу силу – і ніщо вам не пошкодить. 20. Одначе не радійте тому, що духи вам коряться, але радійте тому, що імена ваші записані на небі.

     21. Того часу Ісус зрадів Святим Духом і промовив:

     – Прославляю тебе, Отче, Господи неба й землі, що ти втаїв це від мудрих та розумних і відкрив немовляткам. Так, Отче, бо так тобі подобалося.

     __________

     Ваша розмова нехай завжди буде люб’язна та приправлена сіллю

     Ми як християни часто хочемо бурхливо реагувати на якісь події, слова, течії. Бо лише ми знаємо, як то все правильно має бути і можемо “наставити людей на путь істинний”. Але Апостол радить нам використовувати час на розмови мудро, поєднувати люб’язність і вміння сказати саме те, що треба і так, щоб воно по-доброму зачепило співрозмовника. Не моралізаторство, а щирість і непоказна мудрість, за якою ховається непересічний життєвий досвід, притягують людей. То чому б нам не набути непересічного досвіду життя з Богом, набратися від Нього тієї “солі” і тоді бути просто щирими з тими, кого ми любимо?

     Хто слухає вас, мене слухає; хто гордує вами, мною гордує

     Як 2000 років тому, так і тепер Ісус кличе апостолів, щоб ширили Євангеліє світом. Сучасні священики бувають різними: хтось достукується до нашого серця, хтось – ні, але все ж вони учні Христові і пішли за своїм покликанням служити Богові й людям. Навіть старенький сільський священик може сказати те, що Бог хоче промовити саме до нас, нам лише слід уважно слухати, щоб нічого не пропустити. Навіть коли нам задється, що ми вже 38 разів чули всі ці проповіді – можемо все ж бути заскоченими, як Бог діє для нас через інших людей. Просто слухати, бо довіряємо Богові й відповідно тому, кого Він поставив служити нам. Мати повагу, любов і покору. Це деколи дуже корисно.

      

     Читай також

    • Святе Письмо з розважанням на 29 листопада
    • Святе Письмо з розважанням на 28 листопада
    • Святе Письмо з розважанням на 27 листопада
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.