Святе Письмо з розважаннями на 17 грудня

Читай також

 • Святе Письмо з розважанням на 13 червня
 • Святе Письмо з розважанням на 12 червня
 • Святе Письмо з розважанням на 11 червня
    • Святе Письмо з розважаннями на 17 грудня

     Послання Апостола Павла до Колосян 1, 12-18.

     12. Браття, дякуйте Отцеві, який зробив вас гідними мати участь у наслідді святих у світі, 13. який вирвав вас із влади тьми й переніс у царство свого возлюбленого Сина, 14. що в ньому маємо відкуплення, прощення гріхів.

     15. Він – образ невидимого Бога, первородний усього сотворіння, 16. бо в ньому все було сотворене, що на небі й що на землі, видиме й невидиме: чи то престоли, чи господства, чи начала, чи власті, все було ним і для нього сотворене. 17. Він єсть раніш усього, і все існує в ньому. 18. Він є також голова тіла, тобто Церкви. Він начало, первородний з мертвих, щоб у всьому мав першенство.

     Євангеліє від Луки 17, 12-19.

     12. В той час, коли Ісус входив в одне село, вийшло йому назустріч десять прокажених, що стояли здалека. 13. Вони зняли голос і казали:

     – Ісусе, наставнику, змилуйся над нами!

     14. Побачивши їх, він промовив:

     – Ідіть, покажіться священикам.

     15. І сталось, як вони йшли, очистилися. Один з них, побачивши, що видужав, вернувся, славлячи великим голосом Бога. 16. І припавши лицем до ніг Ісуса, став йому дякувати. Він був самарянин. 17. Озвавсь Ісус і каже:

     18. – Хіба не десять очистилось? Де ж дев’ять? І не було між ними нікого, хто б, вернувшись, воздав хвалу Богові, крім чужинця цього?

     19. І сказав до нього:

     – Встань, іди: віра твоя спасла тебе.


     Лк. 17, 12-19. “Хіба не десять очистилось? Де ж дев’ять? І не було між ними нікого, хто б, вернувшись, воздав хвалу Богові, крім чужинця цього”.

     Боже, благослови! Господи, лише на Тебе надія! Поможи мені, Всевишній! Дай, почуй, укріпи…

     Скільки разів за сьогодні Ви зверталися до Бога за допомогою? А як часто взагалі в Нього щось просите? Переконана, що багато і часто. як, зрештою, наполегливо й старанно, доки не отримаєте бажане.

     А що потім?

     Скільки разів сьогодні подякували Богові? А як часто дякуєте взагалі?

     Та й взагалі, навіть у нашому звичному житті: вдома, на роботі, серед друзів. Не завжди пам’ятаємо, що ті, хто поруч часто заслуговують чути слова вдячності та й відчувати її через наше ставлення, поведінку, наші внутрішні зміни. Подяка вишліфовує й нас самих від різних недоліків. Адже, навчившись щиро відчувати вдячність, ми не зможемо образити, зневажити, забути.

     Дякуймо щодня Богові, бо кожен має за що.

     Читай також

    • Святе Письмо з розважанням на 13 червня
    • Святе Письмо з розважанням на 12 червня
    • Святе Письмо з розважанням на 11 червня
     • Оціни

      [ratemypost]