Святе Письмо з розважанням на 17 березня

Читай також

 • Святе Письмо з розважанням на 8 грудня
 • Святе Письмо з розважаннями на 7 грудня
 • Святе Письмо з розважанням на 6 грудня
    • Святе Письмо з розважанням на 17 березня

     Послання Апостола Павла до Євреїв 6, 9-12.

     9. Браття, ми надіємося, що з вами воно краще та що ви прямуєте до спасіння. 10. Бо Бог не є несправедливий, щоб забути ваші діла й любов, яку ви виявили до його імени, і послуги, що ви святим робите понині. 11. Ми бажаємо, щоб кожний з вас показував таку саму старанність для повного осягнення надії аж до кінця, 12. щоб ви не стали недбайливі, але наслідували тих, які вірою й витривалістю приймуть у насліддя обітниці.

     Перше Послання Апостола Павла до Корінтян 15, 47-57.

     47. Браття, перший чоловік із землі – земний, другий чоловік – з неба. 48. Який земний, такі й земні, і який небесний, такі й небесні. 49. І так само, як ми носили образ земного, так носитимемо й образ небесного.

     50. Ось що говорю, брати: Тіло й кров царства Божого унаслідувати не можуть, ані тлінь – унаслідувати нетління. 51. Ось я кажу вам тайну: Не всі помремо, але всі перемінимося, 52. раптом, в одну мить, при останній сурмі; засурмить бо, і мертві нетлінними воскреснуть, і ми перемінимося. 53. Мусить бо це тлінне одягнутися в нетлінне, і це смертне одягнутися в безсмертя. 54. І коли це тлінне одягнеться в нетління, а це смертне одягнеться в безсмертя, тоді збудеться написане слово:

     Смерть поглинута перемогою.

     55. Де твоя, смерте, перемога?

     Де твоє, смерте, жало?

     57. Жало смерти – гріх, сила же гріха – закон. Богу дяка, що дає нам перемогу через Господа нашого Ісуса Христа.

     Євангеліє від Марка 7, 31-37.

     31. Одного разу Ісус, покинувши тирську країну, прийшов через Синод над Галилейське море у межі околиць Десятимістя. 32. І приводять йому глухонімого і благають його, щоб поклав на нього руку. 33. Взяв він його набік від народу, вклав йому пальці свої в уха і, добувши своєї слини, доторкнувсь до його язика; 34. підвівши очі на небо, зітхнув і каже:

     – Еффата (тобто: відкрийся).

     35. І зараз же відкрились його вуха, і язик у нього розв’язався, і він почав виразно говорити. 36. І наказав їм нікому про це не говорити. А що більше він їм наказував, то більше вони те розголошували. 37. І здивовані над міру, говорили:

     – Він усе добре зробив: і глухим дає слух, і німим – мову.

     Євангеліє від Йоана 5, 24-30.

     Сказав Господь юдеям, які до нього прийшли:

     24. Істинно, істинно кажу вам: хто слухає моє слово й вірує в того, хто послав мене, живе життям вічним і на суд не приходить, бо від смерти перейшов у життя.

     25. Істинно, істинно кажу вам: надходить час, ба вже й тепер він, коли померлі почують голос Сина Божого і, почувши, оживуть. 26. Бо як Отець має життя у собі, так і Синові дав, щоб мав життя у собі, 27. і дав йому владу суд чинити, бо він – Син чоловічий. 28. Не дивуйтеся тому, бо надходить час, коли всі, що у гробах, почують його голос 29. і вийдуть ті, що чинили добро, на воскресіння життя, а ті, що чинили зло, на воскресіння суду. 30. Не можу я нічого діяти від себе самого; я суджу так, як чую, і суд мій справедливий, бо я шукаю не моєї волі, але волі того, хто послав мене.


     1 Кор. 15, 51: “Ось я кажу вам тайну: Не всі помремо, але всі перемінимося”

     Дивно, та зазвичай будь-які переміни в своєму житті – навіть найкращі – ми сприймаємо досить насторожено. Нам дискомфортно, треба звикати до чогось, над чимось зупинятися, щоб обрати правильне рішення, змінюватися самим. Не виходить одразу й з легкістю йти, як протоптаною стежкою.

     Зрештою, завжди найважче змінювати себе. Коли ми дивимося, наприклад, на свого знайомого, то нам здається, що змінити б те і те, то й життя стало би краще, а він чогось так пручається. Однак, якщо нам треба змінити якусь власну звичку, а ще, якщо при цьому потрібно протистояти спокусам, то вже гіршого й годі уявити. Хіба ні?

     Знаєте, є такий жарт, що найбільше змін, що мали початися в понеділок так і не відбулися. Ми готові відкладати на якийсь неконкретний день, чекати якоїсь нагоди, певного знаку з неба, але лише б не вже і не тепер брати на себе такий тягар відповідальності.

     Зараз звідусіль можна почути модне гасло: “глобальні зміни починаються з тебе”. А що, якщо дійсно нарешті розпочати давно плановані ранкові пробіжки, читання хоча б кількох віршів зі Святого Письма, складати речі на свої місця, робити бодай одну добру справу щоденно. Ну, хоча б спробувати протриматися 21 день, а далі, як стверджують психологи, стане легко робити це постійно ;)

     Читай також

    • Святе Письмо з розважанням на 8 грудня
    • Святе Письмо з розважаннями на 7 грудня
    • Святе Письмо з розважанням на 6 грудня
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.