Святе Письмо з розважанням на 14 квітня

Читай також

 • Святе Письмо з розважанням на 29 листопада
 • Святе Письмо з розважанням на 28 листопада
 • Святе Письмо з розважанням на 27 листопада
    • Святе Письмо з розважанням на 14 квітня

     Діяння Апостолів 3, 11-16.

     11. В ті дні, тому що оздоровлений кривий тримався Петра й Івана, увесь народ, здивований, прибіг до них у притвор, званий Соломоновим. 12. Бачачи це, Петро промовив до народу: – Мужі ізраїльські! Чому дивуєтеся цьому? Чому ви дивитесь на нас, немов би ми вчинили власною силою і побожністю те, що цей ходить? 13. Бог Авраама, Ісаака і Якова, Бог отців наших, прославив слугу свого Ісуса, якого ви видали й відреклися перед Пилатом, коли цей присудив пустити його; 14. ви ж Святого і Праведного зреклися і просили, щоб вам помилувано чоловіка душогубця, 15. а Володаря життя вбили; якого Бог воскресив з мертвих, чому ми свідки. 16. І вірою в його ім’я, власне його ім’я скріпило цього, що ви бачите й знаєте, і віра, що через нього, дала йому повне видужання перед усіма вами.

     Євангеліє від Йоана 3, 22-33.

     22. В той час вирушив Ісус зі своїми учнями у Юдейський край і пробував там із ними, і христив. 23. Іван теж христив, в Еноні біля Салиму, бо там було багато води. І приходили туди і христилися. 24. Ще бо не вкинули були Івана у темницю.

     25. І от знялася суперечка між учнями Івана та юдеями про очищення. 26. Прийшли вони до Івана й кажуть йому:

     – Учителю, той, що був із тобою по той бік Йордану і про якого ти свідчив – он він христить, і всі йдуть до нього.

     27. Іван у відповідь промовив:

     – Не може чоловік нічого взяти, коли йому не дано з неба. 28. Самі ви свідчите мені, що я сказав: я не Христос, але мене послано поперед нього. 29. У кого молода, той – молодий. Дружба молодого, що стоїть і слухає, радіє вельми голосом молодого. Така й моя радість, яка тепер сповнилася. 30. Йому треба рости, мені ж – маліти.

     31. Хто з висоти приходить, той – над усіма. Хто з землі, той земний, і говорить по-земному. Та хто з неба приходить, той над усіма. 32. Що бачив і що чув, про те він свідчить, та свідоцтва його ніхто не приймає. 33. Хто прийняв його свідоцтво, той ствердив, що Бог правдивий.


     Ап. 3, 16: Віра, що через нього, дала йому повне видужання.

     Часто в нашому житті ми намагаємось діяти як нам зручно, вигідно. Щоб все було по нашому бажанню, наших мріях, думках, планах. Коли не виходить чи збиваються, пересуваються ті чи інші події – розстроюємось, ходимо сумними, опускаємо руки. А, іноді і впадаємо у депресію. Ми, обурюємось або кажемо – «не повезло» чи подібні речі. В буденностях забуваємо, що незавше те, що робимо чи хочемо – для нас добре, корисне. Що є Бог, Небесний Тато, який має плани на нас. Знає, що для нас, Його дітей краще, і коли це дати/подарувати.

     Лиш наша віра, довіра Йому і життя перетвориться на неймовірну казку. На шлях з цікавими, незвіданими дорогами та перешкодами. Лиш сильна віра, може змінити світоспоглядання та відношення, «вилікувати» нас і освітлити серце.

     Міцна та стійка віра – КЛЮЧ ДО УСПІХУ!

     Читай також

    • Святе Письмо з розважанням на 29 листопада
    • Святе Письмо з розважанням на 28 листопада
    • Святе Письмо з розважанням на 27 листопада
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.