Святе Письмо з розважаннями на 12 червня

Читай також

 • Святе Письмо з розважанням на 28 листопада
 • Святе Письмо з розважанням на 27 листопада
 • Святе Письмо з розважанням на 26 листопада
    • Святе Письмо з розважаннями на 12 червня

     Послання Апостола Павла до Римлян 7, 14 – 8, 2.

     14. Браття, знаємо, що закон духовний, а я тілесний, запроданий гріхові. 15. Бо що роблю, не розумію: я бо чиню не те, що хочу, а що ненавиджу, те чиню. 16. Коли ж роблю те, чого не хочу, я згоджуюсь із законом, що він добрий. 17. Тепер же то не я те чиню, а гріх, що живе в мені. 18. Знаю бо, що не живе в мені, тобто в моїм тілі, добро: бо воля добро творити є в мені, а добро виконати– ні; 19. бо не чиню добро, що хочу, а чиню зло, що не хочу. 20. Коли ж я роблю те, чого не хочу, тоді вже не я його виконую, а гріх, що живе в мені.

     21. Отож находжу закон: що, коли я хочу робити добро, зло сидить у мені; 22. мені бо милий, за внутрішньою людиною, закон Божий, 23. але бачу інший закон у моїх членах, який воює проти закону мого ума й підневолює мене законові гріха, що в моїх членах.

     24. Нещаслива я людина! Хто мене визволить від цього підлеглого смерті тіла? 25. Дяка хай буде Богові через Ісуса Христа, Господа нашого!

     Отже, то, власне, я служу умом законові Божому, а тілом – законові гріха.

     1. Нема, отже, тепер ніякого засуду для тих, що в Христі Ісусі. 2. Бо закон духа, життя в Христі Ісусі, визволив тебе від закону гріха і смерти.

      

     Євангеліє від Матея 10, 9-15.

     9. Сказав Господь своїм учням: Не беріть ні золота, ні срібла, ні дрібних грошей у череси ваші. 10. Ні торби на дорогу, ні двох одежин, ні взуття, ні палиці, бо робітник вартий утримання свого.

     11. Як зайдете в яке місто чи село, спитайте, хто в ньому достойний, і там пробувайте, поки не вийдете. 12. Входячи ж у дім, вітайте його, кажучи: мир дому цьому! 13. І як той дім достойний, нехай ваш мир зійде на нього; а як недостойний, нехай ваш мир до вас вернеться.

     14. Як хто вас не прийме й не послухає ваших слів, то ви, виходячи з дому чи з міста, обтрусіть порох із ніг ваших. 15. Істинно кажу вам: легше буде судного дня землі содомській і гоморській, ніж місту тому.


      

     Дуже часто проблемою для багатьох людей на дорозі до Бога стає матеріальне благо. Не тільки багатому, який не зміг відмовитисявід своїх маєтків, про якого читаємо у Святому Письмі, нам теж іноді саме матеріальне не дозволяє побачити Бога.

     Усяке надбання є даром Бога, всякі багатства є благом і ресурсом, даними Богом, але за умови, якщо людина їх напрацювала чесною працею і розуміє, що все це – дочасний подарунок.

     Богопосвячені особи також мають про це пам’ятати. Часто можна почути: я не йду до церкви, бо і там нема правди, священик купив собі нове авто, квартиру, будинок…

     А чи це моя справа – рахувати достатки мого ближнього, ким би він не був?

     Кожен з нас, незалежно від покликання, має свій життєвий план і за його реалізацією виступить перед Богом. Навіщо нам перейматись достатками інших або ж своє багатство вважаємо сенсом життя.

     Бог – наш сенс. Довіра до Його плану дозволить мудро ставитись до всього, що є на нашому шляху. Молімось про таку благодать.

     Читай також

    • Святе Письмо з розважанням на 28 листопада
    • Святе Письмо з розважанням на 27 листопада
    • Святе Письмо з розважанням на 26 листопада
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.