Святе Письмо з розважанням на 2 грудня

Читай також

 • Святе Письмо з розважаннями на 20 червня
 • Святе Письмо з розважанням на 18 червня
 • Святе Письмо з розважанням на 17 червня
    • Святе Письмо з розважанням на 2 грудня

     Послання Апостола Павла до Ефесян 6, 10-17.

     10. Браття, кріпіться в Господі та в могутності його сили. 11. Одягніться в повну зброю Божу, щоб могли дати відсіч хитрощам диявола. 12. Нам бо треба боротися не проти тіла й крови, а проти начал, проти властей, проти правителів цього світу темряви, проти духів злоби в небесних просторах. 13. Тому візьміть зброю Божу, щоб за лихої години ви могли протистати і, перемігши все, міцно стояти. 14. Стійте, отже, підперезавши правдою бедра ваші, вдягнувшись у броню справедливости 15. і взувши ноги в готовість, щоб проповідувати євангеліє миру. 16. Над усе візьміть щит віри, яким зможете згасити всі вогненні стріли лукавого. 17. Візьміть також шолом спасіння і меч духовний, тобто слово Боже.

     Євангеліє від Луки 13, 10-17.

     10. Того часу Ісус навчав в одній з синагог у суботу. 11. Була ж там одна жінка, яку тримав дух у недузі вісімнадцять років: вона була скорчена й не могла ніяк випростатись. 12. Побачивши її, Ісус покликав її і промовив до неї:

     – Жінко, ти вільна від твоєї недуги.

     13. І поклав на неї руки, і вона зараз же випросталась, і почала прославляти Бога. 14. Тоді начальник синагоги, обурений, що Ісус оздоровив у суботу, озвався й мовив до народу:

     – Шість день є, коли маєте працювати; тоді приходьте і зціляйтесь, а не в день суботній.

     15. Господь у відповідь сказав до нього:

     – Лицеміри! Хіба кожний з вас не відв’язує в суботу свого вола чи осла від ясел і не веде поїти? 16. Цю ж жінку, дочку Авраама, яку сатана зв’язав ось вісімнадцять років, не треба було від цього вузла звільнити в день суботній?

     17. І як він говорив це, усі противники його засоромились, а ввесь народ радів усім славним вчинкам, які він робив.


     Ефесян 6: 11, 16-17: “Одягніться в повну зброю Божу, щоб могли дати відсіч хитрощам диявола. Над усе візьміть щит віри, яким зможете згасити всі вогненні стріли лукавого. Візьміть також шолом спасіння і меч духовний, тобто слово Боже”

     Якщо хтось колись може вирішити, що самотужки зуміє протистояти спокусі гріха, пригадайте цей вірш. Він дуже добре засвідчує, як це можливо зробити. Що саме для цього потрібне, як озброїтися, щоб програти в такій серйозній війні.

     Щит віри і меч Божого слова – те, з чим апостол Павло радить боротися проти зла. Тож озброюймося щоденно, укріплюймо свій бойовий дух, вчімося добре володіти цією зброєю, бо маємо важливу місію – перемогти!

     Читай також

    • Святе Письмо з розважаннями на 20 червня
    • Святе Письмо з розважанням на 18 червня
    • Святе Письмо з розважанням на 17 червня
     • Оціни

      [ratemypost]