Святе Письмо з розважанням на 16 грудня

Читай також

 • Святе Письмо з розважаннями на 5 грудня
 • Святе Письмо з розважанням на 4 грудня
 • Останні слова Ісуса в Біблії
    • Святе Письмо з розважанням на 16 грудня

     Послання Апостола Павла до Колосян 3, 4-11.

     4. Браття, коли Христос, ваше життя, явиться, тоді й ви з ним явитесь у славі.

     5. Умертвляйте, отже, ваші земні члени: розпусту, нечистоту, пристрасті, лиху похіть, зажерливість, тобто бовванопоклонство. 6. За все це падає гнів Божий на неслухняних, 7. між яким і ви колись ходили, коли жили між ними.

     8. А тепер відкиньте й ви все те геть від себе: гнів, лють, злобу, наклеп, сороміцькі слова з ваших уст. 9. Не говоріть неправди один одному, бо ви з себе скинули стару людину з її ділами 10. й одягнулися в нову, що, йдучи до досконалого пізнання, відновляється за подобою свого Творця. 11. Тому немає ні грека, ні юдея, ні обрізання, ні необрізання, ні варвара, ні скита, ні невольника, ні вільного, а все й у всьому – Христос.

     Євангеліє від Луки 17, 12-19.

     12. В той час, коли Ісус входив в одне село, вийшло йому назустріч десять прокажених, що стояли здалека. 13. Вони зняли голос і казали:

     – Ісусе, наставнику, змилуйся над нами!

     14. Побачивши їх, він промовив:

     – Ідіть, покажіться священикам.

     15. І сталось, як вони йшли, очистилися. Один з них, побачивши, що видужав, вернувся, славлячи великим голосом Бога. 16. І припавши лицем до ніг Ісуса, став йому дякувати. Він був самарянин. 17. Озвавсь Ісус і каже:

     18. – Хіба не десять очистилось? Де ж дев’ять? І не було між ними нікого, хто б, вернувшись, воздав хвалу Богові, крім чужинця цього?

     19. І сказав до нього:

     – Встань, іди: віра твоя спасла тебе.


     Колосян 3,8: “Відкиньте й ви все те геть від себе: гнів, лють, злобу, наклеп, сороміцькі слова з ваших уст. Не говоріть неправди один одному”

     Емоції… Їх у нашому житті буває надто багато. І добре, якщо вони позитивні. Та часто нами керують не найкращі поривання і ми під їхньою дією стаємо настільки засліпленими, що й не помічаємо: псуємо життя не лише ближнім, але й самі собі.

     Гнів, злоба, обман – те, чим засмічуємо свою душу. Те, з чого вимуровуємо стіну гріха, яка віддаляє нас від Господа.

     Протистояти негативу – складно, особливо, коли наші старання не дають швидкого очікуваного результату. Тому так важливо набратися терпіння і дбати про зміцнення віри, укріплення  свого серця для послідовного слідування за Богом.

     Читай також

    • Святе Письмо з розважаннями на 5 грудня
    • Святе Письмо з розважанням на 4 грудня
    • Останні слова Ісуса в Біблії
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.