Святе Письмо з розважаннями на 21 грудня

Читай також

 • Немає пов’язаних публікацій.
    Святе Письмо з розважаннями на 21 грудня

    Послання Апостола Павла до Євреїв 11, 8; 11-16.

    8. Браття, вірою Авраам, покликаний, послухався і вийшов до краю, що мав узяти у насліддя, і пішов, не знаючи, куди йде.

    11. Вірою і сама Сара дістала силу зачати, дарма що вже була похила в літах, бо вважала вірним того, хто дав обітницю. 12. Від одного, отже, та ще й омертвілого, народилося так багато, як зір на небі, як піску край моря, без числа.

    13. У вірі померли всі ці, не одержавши обітниць; вони лиш бачили й вітали їх здалека, визнаючи, що вони чужинці на землі й захожі. 14. Ті, що так говорять, ясно показують, що шукають батьківщини. 15. І якби вони пам’ятали про ту, з якої вийшли, мали б час вернутися. 16. Та вони тепер кращої бажають, тобто небесної; тому Бог не соромиться зватися їхнім Богом, бо він їм приготував місто.

    Євангеліє від Марка 9, 33-41.

    33. Одного разу прийшов Ісус і учні його у Капернаум, і як був він у домі, спитав їх:

    – Про що ви сперечалися в дорозі?

    34. Вони мовчали, бо сперечалися були в дорозі, хто з них більший. 35. Тоді він, сівши, прикликав дванадцятьох і каже до них:

    – Коли хто хоче бути першим, нехай буде а усіх останнім і усім слугою.

    36. Потім узяв дитину, поставив її серед них і, обнявши її, каже до них:

    37. – Хто прийме одне з таких дитят у моє ім’я – мене приймає; а хто мене приймає – не мене приймає, а того, хто послав мене.

    38. Іван сказав до нього:

    – Учителю, ми бачили одного, що твоїм ім’ям бісів виганяє, але не ходить з нами, і ми заборонили йому, бо не ходить з нами.

    39. Ісус відповів:

    – Не бороніть йому. Немає бо такого, хто робив би чуда моїм ім’ям і міг би скоро лихословити мене. 40. Бо хто не проти нас, той за нас.

    41. – Хто напоїть вас кухлем води тому, що ви Христові, істинно кажу вам, той не втратить своєї нагороди.

    Те, як поводять себе Христові учні, нагадує поведінку сповнених егоїзму людей.

    В той час, коли Ісус відкриває їм як найближчим таємниці своєї науки, ті, мов діти, сперечаються, а хто з них матиме краще місце під сонцем.

    Як було тоді Ісусові дивитись на цих невігласів? Але Він спокійно пояснює учням логіку всього християнства: хочеш бути першим – будь останнім. Упокорися і пожертвуй собою, щоби отримати нагороду. Служи всім, а не чекай часу, щоби служили тобі.

    І ця логіка Христової науки не змінюється. Щоразу, коли наші серця відвідують думки про земні винагороди, подумаймо, а чи достатньо ми встигли послужити іншим.

    Читай також

    • Немає пов’язаних публікацій.

     Оціни

     How useful was this post?

     Click on a star to rate it!

     Average rating 0 / 5. Vote count: 0

     No votes so far! Be the first to rate this post.