Святе Письмо з розважанням на 17 січня

Читай також

 • Святе Письмо з розважанням на 11 липня
 • Святе Письмо з розважанням на 8 липня
 • Святе Письмо з розважанням на 7 липня
    • Святе Письмо з розважанням на 17 січня

     Послання Апостола Павла до Римлян 8, 8-14.

     8. Браття, тілесні не можуть подобатись Богові.

     9. Ви ж не тілесні, але духовні, якщо Дух Божий живе у вас. Коли ж хто Духа Христа не має, той йому не належить. 10. Але як Христос у вас, то тіло мертве гріхом, дух же живий праведністю. 11. І коли Дух того, хто воскресив Ісуса з мертвих, мешкає у вас, той, хто воскресив Христа з мертвих, оживить і ваші смертні тіла Духом своїм, що живе у вас. 12. Тому, брати, ми боржники не тілу, щоб за тілом жити. 13. Бо коли живете за тілом, помрете; якже ви духом умертвляєте тілесні вчинки, будете жити.

     14. Усі бо ті, яких водить Дух Божий – сини Божі.

     Євангеліє від Луки 10, 1-15.

     1. В той час Господь призначив сімдесят двох інших учнів своїх і послав їх перед собою в кожне місто й місце, куди сам мав прибути. 2. Він до них промовив:

     – Жнива великі, а робітників мало. Просіть, отже, Господа жнив, щоб послав робітників на свої жнива. 3. Ідіть, ось я вас посилаю, як ягнят між вовки. 4. Не беріть із собою ні калитки, ні торби, ні сандалів, і нікого в дорозі не вітайте. 5. В який би дім ви не ввійшли, скажіть перше: мир домові цьому! 6. І коли там буде син миру, мир ваш почине на ньому; а коли ні, до вас повернеться. 7. І зоставайтесь у тім домі, їжте й пийте, що в них є: достоїн бо робітник своєї нагороди. Не переходьте з хати до хати. 8. І в яке місто ви не ввійшли б, і вас приймуть, їжте, що поставлять перед вами; 9. оздоровляйте в ньому хворих і кажіть їм: наблизилося до вас царство Боже.

     10. Коли ж ви ввійдете в яке місто, і вас не приймуть, вийшовши на їхні вулиці, скажіть: 11. ми вам обтрушуємо й порох з вашого міста, що пристав до наших ніг; та знайте, що царство Боже близько. 12. Кажу вам: того дня Содомі буде легше, ніж тому місту.

     13. Горе тобі, Хоразине! Горе тобі, Витсаїдо! Бо якби в Тирі та Сидоні сталися ті чуда, що зроблені у вас, вони б давно покаялися, сидячи у веретищі й попелі! 14. Та Тирові й Сидонові легше буде під час суду, ніж вам. 15. І ти, Капернауме, чи, може, піднімешся аж до неба? Аж до аду провалишся!


     Луки 10, 2: “Жнива великі, а робітників мало. Просіть, отже, Господа жнив, щоб послав робітників на свої жнива”

     Нам може здаватися, що про Бога знають усі. І що вже нікому не треба навіть багато розповідати, про те, що отримуємо від Нього, що дає віра, якою може бути молитва… Адже з покоління в покоління передаються ці знання.

     Будете здивовані, але тема віри в Господа – невичерпна. Що більше пізнаєш, то більше виникає запитань і відчуття спраги поглиблюється. Ти усвідомлюєш, наскільки великим може бути благословення, як багато щедрот можна отримати, але треба навчитися бачити і отримувати, а також – дякувати за ці дари.

     Думаєте, для того, щоб пізнати Господа потрібно мати декілька богословських освіт? Зовсім ні! Просто вірте і будьте уважними до того, як Бог діє у вашому житті. А також не втомлюйтеся свідчити іншим про благодать та провід від Всевишнього.

     Читай також

    • Святе Письмо з розважанням на 11 липня
    • Святе Письмо з розважанням на 8 липня
    • Святе Письмо з розважанням на 7 липня
     • Оціни

      [ratemypost]