Святе Письмо з розважаннями на 21 лютого

Читай також

 • Святе Письмо з розважаннями на 7 грудня
 • Святе Письмо з розважанням на 6 грудня
 • Святе Письмо з розважаннями на 5 грудня
    • Святе Письмо з розважаннями на 21 лютого

     Перше Послання Івана Богослова 1, 8 – 2, 6.

     8. Улюблені, коли кажемо, що гріха не маємо, ми самих себе обманюємо, і правди в нас немає. 9. Якже визнаємо гріхи наші, він вірний і праведний, щоб нам простити гріхи наші й очистити нас від усякої неправди. 10. Коли ми кажемо, що не згрішили, чинимо його неправдомовним, і слова його в нас немає.

     1. Мої дітоньки, пишу вам те, щоб ви не грішили. Якже згрішить хто, ми маємо заступника перед Отцем, Ісуса Христа, праведного. 2. Він – примирення за наші гріхи, і не лише за наші, а й за гріхи усього світу.

     3. З того знаємо, що ми його пізнали, коли заповіді його бережемо. 4. Хто каже: я його знаю, і заповідей його не зберігає, той неправдомовець і в тому правди немає. 5. Хто ж береже його слова, в тому любов Божа справді досконала. 6. З того і знаємо, що ми у ньому. Хто каже що в ньому пробуває, повинен так поводитись, як він поводився.

     Євангеліє від Марка 13, 31 – 14, 2.

     Сказав Господь своїм учням:

     31. Небо й земля пройдуть, слова ж мої не пройдуть.

     32. Про день же той чи годину, ніхто не знає: ні ангели на небі, ні Син, тільки Отець. 33. Глядіть, чувайте, не знаєте бо, коли настане той час. 34. І воно так, як чоловік, що, від’їзджаючи, зоставив свій дім, дав слугам своїм владу й кожному роботу і велів воротареві пильнувати. 35. Так пильнуйте і ви, бо не знаєте, коли прийде пан дому, увечері чи опівночі, чи як запіє півень, чи уранці, 36. щоб коли вернеться несподівано, не застав вас уві сні. 37. А що вам кажу, кажу всім: чувайте!

     1. Два дні ж по тому мала бути Пасха й Опрісноки, і первосвященики та книжники шукали, як би його схопити підступом і вбити, 2. та казали:– Тільки не під час свята, щоб не було розруху в народі.


     Ми у теперішньому світі надто звикаємо до того, що істина відносна, що білий може виглядати сірим і навпаки, залежно від того, у який контекст його помістити.

     Однак не варто вважати відносними ті речі, які є визначальними, зокрема правди віри і цінності, якими живемо.

     Біблію багато хто береться трактувати, не завжди розуміючи багатьох нюансів цієї книги. Через те так багато з’являється проповідників, що обирають собі довільний спосіб трактування і розуміння.

     Ні, ніхто не може не дозволяти нам читати Біблії, але щоразу слід просити Святого Духа, щоби відкрив наші очі на те, що говорить Бог до нас конкретно зараз і цим словом.

     І варто пам’ятати, що Ісусове слово – це насамперед слово Любові.

     Читай також

    • Святе Письмо з розважаннями на 7 грудня
    • Святе Письмо з розважанням на 6 грудня
    • Святе Письмо з розважаннями на 5 грудня
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.