Святе Письмо з розважанням на 9 березня

Читай також

  • Святе Письмо з розважанням на 4 грудня
  • Останні слова Ісуса в Біблії
  • Святе Письмо з розважанням на 3 листопада
        • Святе Письмо з розважанням на 9 березня

          Друге Послання Апостола Павла до Корінтян 4, 6-15.

          6. Браття, Бог, який сказав: нехай із темряви світло засяє, освітлив серця наші, щоб у них сяяло знання Божої слави, що на лиці Ісуса Христа.

          7. Ми маємо цей скарб у глиняних посудинах, щоб було видно, що велич сили є від Бога, а не від нас. 8. Нас тиснуть звідусіль, але ми не пригноблені; ми в труднощах, та ми не втрачаємо надії; 9. нас гонять, та ми не покинуті; ми повалені, та не погублені. 10. Увесь час носимо в тілі смерть Ісуса, щоб і життя Ісуса в нашім житті було явним. 11. Нас бо ввесь час живими віддають на смерть задля Ісуса, щоб і життя Ісуса було явним у нашім смертнім тілі. 12. І так смерть діє в нас, а життя у вас. 13. Та маючи той самий дух віри, про який написано: Я вірував, тому й говорив, і ми віруємо, тому й говоримо; 14. бо знаємо, що той, хто воскресив Господа Ісуса, воскресить і нас з Ісусом і поставить з вами побіч себе. 15. Бо все це ради вас, щоб благодать, множачись через багатьох збагатила дяку на славу Божу.

          Послання Апостола Павла до Галатів 5, 22 – 6, 2.

          22. А плід Духа: любов, радість, мир, довготерпіння; лагідність, доброта, вірність, 23. тихість, здержливість. На все це нема закону. 24. Котрі ж Ісус-Христові, розп’яли тіло з його пристрастями та похотями. 25. Коли живемо духом, духом ходімо. 26. Не будьмо суєславні, задиркуваті між собою, завидущі одні одним.

          1. Брати! Коли б хто попав у яку провину, ви, духовні, такого наставляйте духом лагідности; але вважай, щоб і ти не впав у спокусу. 2. Носіте тягарі один одного, і так виконаєте закон Христа.

          Євангеліє від Матея 11, 2-15.

          2. Одного разу, почувши у в’язниці про діла Христові, Іван через своїх учнів послав спитати його:

          3. – Ти єси той, що має прийти, чи іншого маємо чекати?

          4. У відповідь на це Ісус сказав їм:

          – Ідіть і сповістіть Івана про те, що чуєте й бачите: 5. сліпі бачать і криві ходять; прокажені очищуються і глухі чують; мертві воскресають і вбогим проповідується добра новина. 6. Щасливий, хто через мене не спіткнеться.

          7. Тоді, як ті відходили, Ісус почав говорити людям про Івана:

          На що ви вийшли дивитися в пустиню? На тростину, яку колише вітер?

          8. На що ви вийшли дивитись? На чоловіка, одягненого в м’яку одежу? Таж ті, що носять м’яку одежу, сидять у царських палатах.

          9. Чого ж тоді ви вийшли? Бачити пророка ? Так, кажу вам, і більше як пророка. 10. Це той, про якого написано:

          Ось я посилаю мого посланця перед тобою,
          що приготує тобі дорогу перед тобою.

          11. Істинно кажу вам, що між народженими від жінок не було більшого від Івана Христителя; однак найменший у царстві небеснім більший від нього. 12. Від часів Івана Христителя і понині царство небесне здобувається силою; і ті, що вживають силу, силоміць беруть його.

          13. Усі бо пророки й закон пророкували до Івана. 14. І коли хочете знати, він – Ілля, що має прийти. 15. Хто має вуха, нехай слухає.

          Євангеліє від Матея 11, 27-30.

          Сказав Господь своїм учням:.

          27. Все передане мені моїм Отцем, і ніхто не знає Сина, крім Отця, і Отця ніхто не знає, крім Сина, та кому Син схоче відкрити.

          28. Прийдіть до мене всі втомлені й обтяжені, і я облегшу вас. 29. Візьміть моє ярмо на себе й навчіться від мене, бо я лагідний і сумирний серцем, і найдете полегшу душам вашим. 30. Ярмо бо моє любе й тягар мій легкий.


          Галатів 6, 2: “Носіте тягарі один одного, і так виконаєте закон Христа “

          Коли чуємо про допомогу ближньому, то зазвичай думаємо про ту, що стосується грошей, їжі чи чогось ще матеріального. Та кожен із нас, так, я не помилилася, КОЖЕН, у той чи інший час понад усе потребує духовної підтримки.

          Час до часу в нашу душу закрадається така туга, така пустка, яка, здається, здатна виїсти все добре і замалювати світ на сіро. Зрештою, тоді й справді все довкола для нас сіріє, ми не бачимо нічого доброго в тих обставинах, що живемо, нас дратують люди поруч, ми самі собі не милі.

          Саме тоді, в такі періоди відчаю одне слово, одна молитва, знання, що за тебе хтось вболіває, що ти комусь небайдужа здатні змінити багато.

          Та знаєте в чому найбільша суть готовності допомогти перенести такі тягарі? Не чекати, щоб попросили. Не йти зі своїми порадами, а особливо прикладами, як вам було ще складніше. Бо кожен переносить свої тягарі зі своєю глибиною болю. Тому вміймо помітити, що людина поруч потребує тихої молитви, потребує тихого – “все буде добре” або “я поруч, скажи, чим можу допомогти”… Будьмо чуйними до чийогось болю. Навчімося носити тягарі один одного.

          Читай також

        • Святе Письмо з розважанням на 4 грудня
        • Останні слова Ісуса в Біблії
        • Святе Письмо з розважанням на 3 листопада
          • Оціни

            How useful was this post?

            Click on a star to rate it!

            Average rating 0 / 5. Vote count: 0

            No votes so far! Be the first to rate this post.