Святе Письмо з розважанням на 4 травня

Читай також

 • Святе Письмо з розважанням на 8 грудня
 • Святе Письмо з розважаннями на 7 грудня
 • Святе Письмо з розважанням на 6 грудня
    • Святе Письмо з розважанням на 4 травня

     Діяння Апостолів 3, 11-16.

     11. В ті дні, тому що оздоровлений кривий тримався Петра й Івана, увесь народ, здивований, прибіг до них у притвор, званий Соломоновим. 12. Бачачи це, Петро промовив до народу:– Мужі ізраїльські! Чому дивуєтеся цьому? Чому ви дивитесь на нас, немов би ми вчинили власною силою і побожністю те, що цей ходить? 13. Бог Авраама, Ісаака і Якова, Бог отців наших, прославив слугу свого Ісуса, якого ви видали й відреклися перед Пилатом, коли цей присудив пустити його; 14. ви ж Святого і Праведного зреклися і просили, щоб вам помилувано чоловіка душогубця, 15. а Володаря життя вбили; якого Бог воскресив з мертвих, чому ми свідки. 16. І вірою в його ім’я, власне його ім’я скріпило цього, що ви бачите й знаєте, і віра, що через нього, дала йому повне видужання перед усіма вами.

     Йоана 3, 22-33:

     22. Після того вирушив Ісус із своїми учнями у край Юдейський і перебував там із ними, і христив. 23. А й Йоан христив – в Еноні біля Салиму, бо там води було багато, тож приходили туди і христилися. 24. Ще бо Йоана не посаджено у в’язницю. 25. Отож знялася суперечка між Йоановими учнями та одним юдеєм – про очищення. 26. Прийшли вони до Йоана та й кажуть йому: «Учителю, отой, що був із тобою по той бік Йордану й що про нього свідчив ти, – он він христить, та й усі до нього йдуть.» 27. Йоан же у відповідь промовив: «Не може людина щось приймати, коли не дано воно їй із неба. 28. Самі ж свідчите мені, що я казав: Не Христос я, лише послано мене поперед нього. 29. У кого молода, той і молодий. Дружба ж молодого, що стоїть та й слухає, вельми на голос молодого радіє. Отака й моя радість, що оце сповнилося! 30. Йому треба рости, мені ж маліти. 31. Хто з висоти приходить, той – над усіма. Хто з землі, той земний, той і говорить по-земному. А хто з неба приходить – над усіма той. 32. Що бачив і що чув, про те він свідчить, та свідоцтва його ніхто не бере до уваги. 33.Хто прийняв його свідоцтво, той ствердив, що Бог правдивий.


     Йоана 3, 33: “Хто прийняв його свідоцтво, той ствердив, що Бог правдивий”

     Свідчити про Бога в своєму життя – не так легко. Ми багато можемо розповідати про те, що і як переживаємо, чим цікавимося. Але, коли заходить мова про свідчення свого пізнання Господа, хвилюємося, чи правильно нас зрозуміють, чи не подумають, що маємо якісь дивацтва.

     Цікаво, правда, як цей світ побудований. Ви не здивуєте особливо нічим. Та коли почнете говорити про Бога, то в певних колах, навіть своїх друзів, можете бути просто сприйняті не так.

     Але саме взаємини з Господом, Його присутність у вашому житті, Його дія, яку бачите і має бути найпершою новиною для ваших друзів і рідних. Бо це добра новина Його любові, Його небайдужості до вас.

     Тому не спиняймося на півслові, коли хочемо поділитися цією новиною.

     Читай також

    • Святе Письмо з розважанням на 8 грудня
    • Святе Письмо з розважаннями на 7 грудня
    • Святе Письмо з розважанням на 6 грудня
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.