Святе Письмо з розважаннями на 16 жовтня

Читай також

 • Святе Письмо з розважанням на 30 листопада
 • Святе Письмо з розважанням на 29 листопада
 • Святе Письмо з розважанням на 28 листопада
    • Святе Письмо з розважаннями на 16 жовтня

     Послання Апостола Павла до Ефесян 5, 25-33.

     25. Браття, любіть своїх жінок, як Христос возлюбив Церкву й видав себе за неї, 26. щоб її освятити, очистивши купіллю води зо словом, 27. щоб поставити поруч себе Церкву у славі, без плями або зморшки або чого подібного, але щоб вона була свята й непорочна. 28. Так і чоловіки повинні любити своїх жінок, як своє тіло; бо хто любить свою жінку, себе самого любить. 29. Ніхто ніколи свого тіла не ненавидів, але він його годує і піклується ним, як Христос Церквою, 30. бо ми члени його тіла. 31. Тому покине чоловік свого батька й матір, і пристане до своєї жінки, і обоє будуть одне тіло. 32. Це велика тайна; але кажу це про Христа і про Церкву. 33. Тому нехай кожний з вас зокрема любить свою жінку так, як себе самого; а жінка нехай поважає чоловіка.

     Євангеліє від Луки 4, 1-15.

     1. В той час Ісус, повний Духа Святого, вернувся з-над Йордану, і Дух повів його в пустиню, 2. де сорок день його спокушав диявол; і протягом тих днів Ісус не їв нічого. Коли ж вони кінчились, він зголоднів.

     3. Диявол йому каже:

     – Якщо ти Син Божий, скажи цьому каменеві, щоб став хлібом.

     4. Ісус озвавсь до нього:

     – «Написано, що не самим лише хлібом житиме людина.

     5. Тоді диявол вивів його високо, показав йому в одну мить усі царства світу 6. і сказав до нього:

     – Я дам тобі всю цю владу і славу їхню, бо вона мені була передана, і я даю її, кому захочу. 7. І коли ти поклонишся передо мною, вся твоя буде.

     8. Ісус у відповідь сказав до нього:

     – Написано: ти будеш поклонятись Господеві, Богові твоєму, і йому єдиному служити.

     9. Потім він повів його в Єрусалим, поставив на крилі храму і сказав до нього:– Коли ти Син Божий, кинься звідсіль додолу; 10. писано бо: він ангелам своїм велітиме про тебе, щоб тебе зберігали; 11. і вони знімуть тебе на руки, щоб ти не спіткнувсь ногою об камінь.

     12. Ісус озвавсь до нього:

     – Сказано: не спокушатимеш Господа, Бога твого.

     13. І кінчивши всі спокуси, диявол відійшов від нього до якогось часу.

     14. Ісус у силі Духа вернувся в Галилею, і чутка про нього рознеслась по всій околишній країні. 15. Він навчав по всіх їхніх синагогах, і всі його хвалили.


     Бути разом для чоловіка і жінки, віднайти одне одного у цьому світі – велика благодать. Чоловік для жінки, а жінка для чоловіка – насамперед дар Божий.

     Люблячий Бог створив подружжя як велике благо для людини: двоє чужих людей зустрічаються і довіряють одне одному своє життя, стаючи одним цілим.

     Як важливо свідомо обирати подружній шлях! Як важливо зі шлюбом “покинути своїх батьків”, тобто змінити насамперед своє сприйняття себе самого і своєї ролі у нових стосунках, але що найважливіше – запросити Бога розділити взаємну радість.

     Бог є Автором кожного подружжя і Він може допомогти вирішити навіть надскладні проблеми, лише чекає, щоби Його допомога була потрібна і бажана.

     Читай також

    • Святе Письмо з розважанням на 30 листопада
    • Святе Письмо з розважанням на 29 листопада
    • Святе Письмо з розважанням на 28 листопада
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.