Святе Письмо з розважаннями на 18 жовтня

Читай також

 • Святе Письмо з розважаннями на 5 грудня
 • Святе Письмо з розважанням на 4 грудня
 • Останні слова Ісуса в Біблії
    • Святе Письмо з розважаннями на 18 жовтня

     Послання Апостола Павла до Ефесян 6, 18-24.

     18. Браття, моліться завжди всякою молитвою й благанням; і цього пильнуйте, чуваючи з повною витривалістю, моліться за всіх святих. 19. І за мене, щоб Бог, коли уста мої відкрию, дав мені сміливо возвіщати тайну євангелія, 20. якого я посол у кайданах, щоб я говорив сміливо про нього, як я повинен.

     21. А щоб ви також знали про мене і що я роблю, вас повідомить про все Тихик, любий брат і мій вірний слуга в Господі, 22. якого я висилаю якраз до вас на те, щоб ви довідалися про наші справи і щоб він утішив серця ваші.

     23. Мир братам, і любов з вірою, від Бога Отця і Господа Ісуса Христа. 24. Благодать з усіма, що люблять Господа нашого Ісуса Христа незмінною любов’ю. Амінь.

     Євангеліє від Луки 4, 22-30.

     22. Того часу дивувалися люди словам ласки, що виходили з уст Ісусових, і говорили:

     – Чи він не син Йосифа?

     23. Він сказав їм:

     – Ви, певно, скажете мені цю приповідку: лікарю, вилікуй себе самого. Про що ми чули, що сталося в Капернаумі, зроби те й тут у твоїй батьківщині.

     24. І він додав:

     – Істинно кажу вам: ніякого пророка не приймають у його батьківщині. 25. Та я вам кажу по правді: багато вдів було в Ізраїлі за днів Іллі, як зачинилось було небо на три роки й шість місяців, і великий голод лютував по всьому краю; 26. однак ні до однієї з них не був посланий Ілля, тільки в Сарепту, що в Сидон-краю, до вдови жінки. 27. Та й прокажених теж в Ізраїлі було чимало за пророка Єлисея; однак ніхто з них не очистився, крім сирійця Наамана.

     28. Почувши це, всі в синагозі сповнилися люттю 29. і, вставши, вигнали його геть за місто і вивели на край гори, на якій було збудоване їхнє місто, щоб скинути його додолу. 30. Та він, пройшовши серед них, пішов далі.


     Ісуса не сприймають на Його рідних землях – люди не здатні повірити, що між ними народився і ріс Спаситель, їх серця оповиті стереотипами і упередженнями, які не дозволяють побачити справжнє.

     Так нерідко і ми навішуємо на тих, хто поруч – ярлики: поганий, добрий, щирий, вірний, зрадник… І сприймаємо іншу людину такою, якою вирішили сприймати, а тою, ким вона є.

     Через це – так багато проблем у стосунках: вимальовуємо собі ілюзорні образи людей, а потім розчаровуємось, коли з реальністю той образ не має нічого спільного.

     Може варто вчитись у Бога простоти і смирення, а ще більше – довіри до людини і пошани до її вибору?

     Читай також

    • Святе Письмо з розважаннями на 5 грудня
    • Святе Письмо з розважанням на 4 грудня
    • Останні слова Ісуса в Біблії
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.

        

       Коментарі

       • ольга Сидорик    28.10.2019 о 14:17

        Дякую Вам не святе письмо з розважанням, незавжди його читаю….. а тут кожного дня і все зрозуміло..

       • Олег    18.10.2019 о 17:23

        Дякую Господу Богу за все! І Вам за вашу працю!