Святе Письмо з розважаннями на 26 жовтня

Читай також

 • Святе Письмо з розважанням на 11 липня
 • Святе Письмо з розважанням на 8 липня
 • Святе Письмо з розважанням на 7 липня
    • Святе Письмо з розважаннями на 26 жовтня

     Послання Апостола Павла до Филип’ян 2, 24-30.

     24. Браття, маю надію в Господі, що скоро й сам прибуду.

     25. Та я вважав необхідним послати до вас Епафродита, мого брата й сотрудника та співвоїна, якого ви послали, і служителя в моїй потребі; 26. бо він за вами всіма побивався і непокоївся, тому що ви почули про його недугу. 27. Він бо, справді, занедужав смертельно, але Бог змилувався над ним, та не лише над ним, але й надо мною, щоб я не мав смутку за смутком. 28. Тому я послав його вам, щоб ви, знову побачивши його, зраділи і щоб я мав менше смутку. 29. Прийміть же його в Господі з усякою радістю і майте таких у пошані, 30. бо за діло Христа він наблизився до смерти, наражаючи життя на небезпеку, щоб доповнити ваш нестаток служіння мені.

     Євангеліє від Луки 6, 46 – 7, 1.

     46. Сказав Господь: Чому ви мене звете: Господи, Господи, а не робите, що я кажу?

     47. Кожний, хто приходить до мене, слухає мої слова й виконує їх – скажу вам на кого він похожий: 48. він похожий на чоловіка, що будуючи дім, викопав глибоко й поклав підвалину на камінь. І як настала злива, води натиснули на дім той, але не могли його захитати, бо він збудований був добре.

     49. Той же, хто слухає й не чинить, похожий на чоловіка, який збудував дім свій на землі, без підвалин. Води натиснули на нього, і він відразу завалився, і руїна того дому була велика.

     1. Коли Ісус кінчив усі свої слова до народу, що слухав його, ввійшов у Капернаум.


     Чемно послухати Слово Боже в неділю і жити з Богом щодня виконуючи або намагаючись виконувати Його волю – зовсім різні речі.

     Християнство – це не регулярне відвідування храму в неділю і свята, це регулярне будівництво храму свого серця. Ні, це не значить, що ходити до храму – марно, марно ходити до храму і виходячи з нього не виносити живого зерна Божого слова.

     Нам комфортно відвести Богові якусь шпаринку свого життя, а жити – на власний розсуд. Але тоді чого ми просимо, щоби в усіх проблемах Він став нам помічником, якщо дозволяємо Йому бути присутнім у наших справах дозовано і фрагментарно?

     Бог має бути в центрі життя, основою життя – як міцний будинок потребує фундаменту, так людина – свого Творця.

     Читай також

    • Святе Письмо з розважанням на 11 липня
    • Святе Письмо з розважанням на 8 липня
    • Святе Письмо з розважанням на 7 липня
     • Оціни

      [ratemypost]