Святе Письмо з розважаннями на 30 жовтня

Читай також

 • Святе Письмо з розважанням на 10 грудня
 • Святе Письмо з розважанням на 9 грудня
 • Святе Письмо з розважанням на 8 грудня
    • Святе Письмо з розважаннями на 30 жовтня

     Послання Апостола Павла до Галатів 1, 11-19.

     11. Браття, сповіщаю вас, що Євангеліє, яке я вам проповідував, не від людей; 12. бож я його не прийняв, ні навчився від людини, а через об’явлення Ісуса Христа.

     13. Ви чули про мою поведінку колись у юдействі, про те, як я жорстоко гонив Божу Церкву та руйнував її. 14. Я визначався серед багатьох ровесників з мого роду, бувши запеклим прихильником передань моїх предків. 15. Та коли той, хто вибрав мене вже від утроби матері моєї і покликав своєю благодаттю, зволив 16. об’явити в мені Сина свого, щоб я проповідував його між поганами, я негайно, ні з ким не радившись, 17. не пішов у Єрусалим до тих, що були апостолами передо мною, але пішов в Арабію і потім знову вернувся в Дамаск.

     18. Три роки після того пішов я у Єрусалим відвідати Кифу і пробув у нього п’ятнадцять день. 19. Іншого ж з апостолів я не бачив, крім Якова, брата Господнього.

     Євангеліє від Луки 7, 11-16.

     11. В той час пішов Ісус у місто, що зветься Наїн, і з ним ішли його учні й сила народу. 12. Коли вони наблизились до міської брами, аж ось виносили мертвого сина, єдиного в матері своєї, що була вдовою. І було з нею чимало людей з міста. 13. Побачивши її, Господь зглянувся над нею і сказав до неї:

     – Не плач.

     14. І, приступивши, доторкнувсь до мар, і ті, що несли, зупинились. Тоді Ісус сказав:

     – Юначе, кажу тобі, встань!

     15. І мертвий підвівся, і почав говорити. Він віддав його матері. 16. Страх огорнув усіх, і вони прославляли Бога й говорили:

     – Великий пророк устав між нами. Бог навідався до народу свого.


     Ісус проходить повз похоронну процесію і Йому стає жаль бідної вдови, яка втратила єдиного сина. Це справді велике людське горе не залишає Ісуса байдужим. І Він робить чудо – воскрешає юнака.

     Бог бачить наші проблеми і наші біди, щиро співчуває нам і завжди готовий допомогти.

     Є ситуації, які складно прийняти і зрозуміти, однак Бог бачить усі причини і наслідки, бачить значно більше від нас. Саме тому, коли важко, слід якомога сильніше молитись до Господа про підтримку та сили, а не опускати руки і відвертатись.

     Читай також

    • Святе Письмо з розважанням на 10 грудня
    • Святе Письмо з розважанням на 9 грудня
    • Святе Письмо з розважанням на 8 грудня
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 3.8 / 5. Vote count: 13

      No votes so far! Be the first to rate this post.