Святе Письмо з розважанням на 17 грудня

Читай також

 • Святе Письмо з розважанням на 22 травня
 • Святе Письмо з розважанням на 21 травня
 • Святе Письмо з розважанням на 20 травня
    • Святе Письмо з розважанням на 17 грудня

     Перше Послання Апостола Павла до Тимотея 5, 11-21.

     11. Молодих же вдовиць не приймай, бо як їх охопить пристрасть, противна Христові, хочуть заміж виходити, 12. стягаючи на себе осуд, бо відкинули першу віру. 13. Крім того, вони звикають бездільно по хатах тинятися; і не тільки нічого не роблять, але цокочуть і скрізь втручаються, і базікають, що не личить. 14. Отже, я хочу, щоб молодші виходили заміж, дітей родили, рядили домом і не давали противникові ніякої зачіпки для лихомовства. 15. Бо деякі вже пішли слідом за сатаною.

     16. Коли ж яка віруюча прийняла до себе вдовиць, нехай їм помагає, хай не обтяжується Церква, щоб вона могла справжнім удовам помагати.

     17. Пресвітери, що добре головують, гідні подвійної шани, передусім ті, що працюють словом і навчанням. 18. Бо Писання говорить: Не зав’язуй рота волові, гцо молотить і «робітник гідний своєї нагороди». 19. На пресвітера не приймай скарги, хібащо при двох або трьох свідках. 20. Тих, які грішать, картай перед усіма, щоб і інші мали страх.

     21. Заклинаю тебе перед Богом і Христом Ісусом та вибраними ангелами берегти це безсторонньо, не робивши нічого з упередженням до когось.

     Євангеліє від Луки 17, 26-37.

     Сказав Господь:

     26. Як було за днів Ноя, так буде й за днів сина чоловічого: 27. їли, пили, женилися, виходили заміж, аж до дня, коли Ной увійшов у ковчег; надійшов потоп, і вигубив усіх їх. 28. Так само сталось і за днів Лота: їли, пили, купували, продавали, садили, будували; 29. та того дня, коли Лот вийшов з Содому, вогонь і сірка линули з неба і всіх вигубили. 30. Так само буде й того дня, як об’явиться Син чоловічий. 31. Хто буде того дня на крівлі, речі ж його в хаті, нехай не злізає за ними. А хто на полі, нехай так само не вертається назад. 32. Згадайте собі жінку Лота.

     33. Хто буде намагатися спасти своє життя, той його погубить; а хто його погубить, той збереже його. 34. Кажу вам, тієї ночі двоє буде на однім ліжку: одного візьмуть, другого зоставлять. 35. Дві жінки молотимуть разом: одну з них візьмуть, другу зоставлять. 36. Двоє буде на полі: одного візьмуть, другого лишать.

     37. Тоді вони його спитали:

     – Де, Господи?

     Він відповів їм:

     – Де труп, там і орли зберуться.


     Тимотея 5, 21: “Заклинаю тебе… берегти це безсторонньо, не робивши нічого з упередженням до когось”.

     Наскільки вам вдається абстрагуватися від того, хто перед вами, яка ця людина, ким вона є? Часто упереджене ставлення чи, навпаки, запобігливість, керує нами і не дають об’єктивно поводитися.

     Та з іншого боку ми маємо розуміти, що саме тло, яке за нами, впливає на розвиток нашого життя. Тому так важливо дбати за те, які ми – добрі чи злі, живемо, керуючись любов’ю чи ненавистю, в центрі нашого життя – Бог чи гріховність.

     Зрештою, маємо керуватися Божим прикладом у ставленні до інших – просто любити кожного, хто з’являється в нашому житті. Не шукати вигоди, не шукати схвалення, а любити людину, як творіння Боже, так, як Бог її любить. Адже , переконана, в кожному є те, за що варто любити.

     Читай також

    • Святе Письмо з розважанням на 22 травня
    • Святе Письмо з розважанням на 21 травня
    • Святе Письмо з розважанням на 20 травня
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.