Святе Письмо з розважанням на 21 грудня

Читай також

 • Святе Письмо з розважанням на 1 грудня
 • Святе Письмо з розважанням на 30 листопада
 • Святе Письмо з розважанням на 29 листопада
    • Святе Письмо з розважанням на 21 грудня

     Послання Апостола Павла до Галатів 5, 22 – 6, 2.

     22. А плід Духа: любов, радість, мир, довготерпіння; лагідність, доброта, вірність, 23. тихість, здержливість. На все це нема закону. 24. Котрі ж Ісус-Христові, розп’яли тіло з його пристрастями та похотями. 25. Коли живемо духом, духом ходімо. 26. Не будьмо суєславні, задиркуваті між собою, завидущі одні одним.

     1. Брати! Коли б хто попав у яку провину, ви, духовні, такого наставляйте духом лагідности; але вважай, щоб і ти не впав у спокусу. 2. Носіте тягарі один одного, і так виконаєте закон Христа.

     Євангеліє від Луки 10, 19-21.

     Сказав Господь своїм учням:19. Ось я даю вам владу наступати на зміїв, скорпіонів і на всю ворожу силу – і ніщо вам не пошкодить. 20. Одначе не радійте тому, що духи вам коряться, але радійте тому, що імена ваші записані на небі.

     21. Того часу Ісус зрадів Святим Духом і промовив:

     – Прославляю тебе, Отче, Господи неба й землі, що ти втаїв це від мудрих та розумних і відкрив немовляткам. Так, Отче, бо так тобі подобалося.


     Галатів 5, 22 – 6, 2: «Носіть тягарі один одного й тим робом виконаєте закон Христа»

     Мабуть, кожен знає, як важливо в складні хвилини мати поруч людей, які можуть підтримати і зрозуміти. Ми не завжди потребуємо фізичної чи матеріальної підтримки, іноді цілком достатньо, щоб хтось нас просто вислухав.

     Та бувають моменти, коли потребуємо того, хто готовий буде розділити з нами наш клопіт, допомогти пройти через випробування. І це справді здане врятувати.

     Та ми не повинні забувати, що також можемо стати для когось рятівним колом. Тому будьмо уважні один до одного, пам’ятаймо Христову заповідь – любити ближнього, як самого себе. Бо лише у взаємній допомозі й підтримці можемо виконати її.

     Читай також

    • Святе Письмо з розважанням на 1 грудня
    • Святе Письмо з розважанням на 30 листопада
    • Святе Письмо з розважанням на 29 листопада
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.