Святе Письмо з розважанням на 1 лютого

Читай також

 • Святе Письмо з розважанням на 2 грудня
 • Святе Письмо з розважанням на 1 грудня
 • Святе Письмо з розважанням на 30 листопада
    • Святе Письмо з розважанням на 1 лютого

     Послання Апостола Павла до Галатів 5, 22 – 6, 2.

     22. А плід Духа: любов, радість, мир, довготерпіння; лагідність, доброта, вірність, 23. тихість, здержливість. На все це нема закону. 24. Котрі ж Ісус-Христові, розп’яли тіло з його пристрастями та похотями. 25. Коли живемо духом, духом ходімо. 26. Не будьмо суєславні, задиркуваті між собою, завидущі одні одним.

     1. Брати! Коли б хто попав у яку провину, ви, духовні, такого наставляйте духом лагідности; але вважай, щоб і ти не впав у спокусу. 2. Носіте тягарі один одного, і так виконаєте закон Христа.

     Євангеліє від Матея 11, 27-30.

     Сказав Господь своїм учням:.

     27. Все передане мені моїм Отцем, і ніхто не знає Сина, крім Отця, і Отця ніхто не знає, крім Сина, та кому Син схоче відкрити.

     28. Прийдіть до мене всі втомлені й обтяжені, і я облегшу вас. 29. Візьміть моє ярмо на себе й навчіться від мене, бо я лагідний і сумирний серцем, і найдете полегшу душам вашим. 30. Ярмо бо моє любе й тягар мій легкий.


     Галатів 5, 2: “Носіте тягарі один одного, і так виконаєте закон Христа”.

     Ви вмієте приймати допомогу від того, хто готовий підтримати вас у скруті чи просто хоче допомогти реалізувати ваш задум? Погодьтеся, що це не така аж просто справа.

     Адже допомагаючи, один одному ми віримо в те, що хоч трохи полегшимо комусь скруту чи допоможимо дасягти бажаного результату. А приймаючи допомогу, беремо на себе відповідальність – достойно реалізувати чиюсь доброту. І ця допомога не мусить бути матеріальною, адже часом навіть мудра порада чи готовність вислухати стає надзвичайно вирішальною.

     “Носіте тягарі один одного, і так виконаєте закон Христа” – це може стати ще однією Господньою заповіддю. Особливо, якщо хочемо дійсно зростати у своїй вірі, яка матиме дієве підтвердження.

     Читай також

    • Святе Письмо з розважанням на 2 грудня
    • Святе Письмо з розважанням на 1 грудня
    • Святе Письмо з розважанням на 30 листопада
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 5 / 5. Vote count: 1

      No votes so far! Be the first to rate this post.