Святе Письмо з рзважанням на 23 квітня

Читай також

 • Святе Письмо з розважанням на 28 листопада
 • Святе Письмо з розважанням на 27 листопада
 • Святе Письмо з розважанням на 26 листопада
    • Святе Письмо з рзважанням на 23 квітня

     Діяння Апостолів 2, 38-43.

     38. В тих днях Петро сказав людям: Покайтеся, і нехай кожний з вас христиться в ім’я Ісуса Христа на відпущення гріхів ваших, і ви приймете дар Святого Духа. 39. Для вас бо ця обітниця і для дітей ваших, та для всіх тих, що далеко, кого б тільки не покликав Господь, Бог наш.

     40. Ще іншими багатьма словами він свідчив їм та уговорював їх:

     – Рятуйтеся від цього лукавого поріддя.

     41. Ті ж, що прийняли його слово, христились, і того дня до них пристало яких три тисячі душ.

     42. Вони постійно були в науці апостолів та в спільності на ламанні хліба й на молитвах.

     43. Страх напав на кожну душу, бо багато було чудес і знаків, що їх апостоли робили.

     Євангеліє від Йоана 3, 1-15.

     1. В той час був один чоловік з фарисеїв, Никодим на ім’я, один із визначних серед юдеїв. 2. Прийшов він до Ісуса вночі й каже до нього:

     – Равві, ми знаємо, що ти прийшов як учитель від Бога: ніхто бо, як Бог не з ним, не може таких чудес творити, які ти твориш.

     3. Озвався Ісус і мовив до нього:

     – Істинно, істинно кажу тобі: коли хто не родиться звише, не побачить царства Божого.

     4. Никодим сказав йому:

     – Як може чоловік родитись, коли вже старий? Чи може він увійти знову в утробу матері своєї й народитись?

     5. Ісус відповів:

     – Істинно, істинно кажу тобі: коли хто не родиться з води та Духа, не може увійти в царство Боже. 6. Що родиться від тіла – тіло; що родиться від Духа – дух. 7. Не дивуйся, що я сказав тобі: вам треба родитися звише. 8. Вітер дме, куди хоче, і шум його чуєш, але не відаєш звідкіль приходить і куди йде. Так воно з кожним, хто родиться від Духа.

     9. Відповів Никодим і мовив до нього:

     – Як воно може статись?

     10. Ісус у відповідь сказав йому:

     11. – Ти – вчитель Ізраїля і не знаєш того? Істинно, істинно кажу тобі: ми говоримо про те, що знаємо, свідчимо про те, що бачили, та ви нашого свідчення не приймаєте. 12. Коли я говорив вам про земне і ви не віруєте, як увіруєте, коли вам про небесне говоритиму? 13. Ніхто не зійшов на небо, крім того, хто зійшов з неба: Син чоловічий. 14. І як Мойсей підняв змія в пустині, так Син чоловічий має бути піднесений, 15. щоб кожен, хто вірує у нього жив життям вічним.


     Йоана 3, 12: “Коли я говорив вам про земне і ви не віруєте, як увіруєте, коли вам про небесне говоритиму?”

     Ми сприймаємо світ у межах свого горизонту. У кожного він свій. І це формує наші стосунки з іншими, наше розуміння всього, що робимо, це, зрештою, формує нас самих.

     Ці гризонти можуть бути ширшими, ми здатні бачити далі й більше, та для цього повинні зростати.

     Наша віра – це одна з основ, на якій формується світосприйняття. Інколи може видатися, що ми вже досягли всього і бачимо більше усіх. І це найбільша пастка, яка не дає нам зростати у вірі.

     Щоразу, коли думаєте, що досягли висоти і наблизилися до розуміння дії Бога в своєму житті, огляньтеся – такі думки вже точно з’являлися. Запитайте себе, що тоді стало спонукою пізнавати більше і чи сьогоднішні ви знаєте відповідь на це питання. І зважте, кожне пізнання породжує більше питань, підштовхує йти далі й швидше – за ваші горизонти…

     Читай також

    • Святе Письмо з розважанням на 28 листопада
    • Святе Письмо з розважанням на 27 листопада
    • Святе Письмо з розважанням на 26 листопада
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.

        

       Коментарі

       • Світлана    23.04.2020 о 12:22

        Не знаю чи варто шукати саме розуміння Бога ( але і обманювати себе не можна – це ще та спокуса), а ось читати Святі Книги точно потрібно ( за що Вам дуже вдячна, що завжди можна заглянути до Вас і отримати стільки нового для себе) і роздумувати про Господа також дуже приємно – як Йому не важко, як Він не втомлюється, чи хотів би Він відпочити, чи не дратують Його наші безконечні дрібні проблеми- і відповідь завжди одна – у Господа потрібно брати приклад терпіння до нас і Віри в нас – якщо б ми вже були втрачені, Господу не було б сенсу боротися за нас і рятувати нас від зла, яке засмоктує, як болото, при чому не можливо навіть усвідомити спочатку, що ти майже втопився, бо таке то болото хитре і самим не вибратись без Господа НІКОЛИ