Святе Письмо з розваажннями на 13 червня

Читай також

 • Святе Письмо з розважанням на 4 грудня
 • Останні слова Ісуса в Біблії
 • Святе Письмо з розважанням на 3 листопада
    • Святе Письмо з розваажннями на 13 червня

     Послання Апостола Павла до Римлян 1, 7-12.

     7. Браття, благодать вам і мир від Бога, нашого Отця, і Господа Ісуса Христа.

     8. Насамперед дякую Богові моєму, через Ісуса Христа, за всіх вас, що віра ваша славиться по всьому світі. 9. Свідок бо мені Бог, якому я служу моїм духом, благовістуючи його Сина, 10. що я безперестанно згадую вас і завжди прошу в моїх молитвах, чи нарешті пощастить мені, з волі Божої, прийти до вас, 11. бо прагну вас бачити, щоб поділитися з вами яким духовним даром, щоб вас укріпити, 12. тобто підбадьоритись разом з вами, спільною вірою, вашою й моєю.

     Євангеліє від Матея 5, 42-48.

     42. Сказав Господь: Дай тому, хто в тебе просить, а хто хоче позичити в тебе, не відвертайся.

     43. Ви чули, що було сказано: люби ближнього свого й ненавидь ворога свого. 44. А я кажу вам: любіть ворогів ваших і моліться за тих, що гонять вас; 45. таким чином станете синами Отця вашого, що на небі, який велить своєму сонцю сходити на праведних і неправедних.

     46. Бо коли ви любите тих, що вас люблять, то яка вам за це нагорода? Хіба не те саме й митарі роблять? 47. І коли ви вітаєте лише братів ваших, що надзвичайне чините? Хіба не те саме й погани роблять? 48. Тож будьте досконалі, як Отець ваш небесний досконалий.


     Рм. 1, 7-12 «Віра ваша славиться у всьому світі»

     Хто такий християнин? Це той, який повірив у проповідь Христа, той, який повірив у воскресення Христове, той, який своєю вірою ділиться з іншими. Не досить десь і щось почути про Бога. Ми багато чули усяких теорій. Але чи ми віруємо в Ісуса Христа і приймаємо ту Добру новину яку Він приніс? Ми багато знаємо, що інші говорять про це, але чи ми віруємо в це?

     Наше життя завжди показує, наскільки наша віра міцна, наскільки ми її реалізовуємо, наскільки наша віра завжди виявляється у наших вчинках. Саме власною вірою та власним життям ми стаємось свідками Ісуса Христа для всього світу і для кожної людини, яку стрічаємо.

     Мт. 5, 42-48. «Тож будьте досконалі, як Отець ваш небесний досконалий».

     Нас часто непокоять наші недоліки та гріхи, які чинимо в житті. Тоді йдемо до сповіді, стараємося пильнувати молитву, ходити до храму. Але дуже рідко ми у своєму серці носимо бажання досконалості, святості. Хоч цей наказ ми отримали від самого Господа: «Будьте досконалі». Христос не каже: «Бажано, щоб ви були досконалі, було б непогано, щоб ви були досконалі», але дає чітку вказівку бути досконалими. Через наші невдачі й падіння ми розчаровуємося в тому, що можемо бути бездоганними, але Господь певний, що ми спроможні досягти досконалості. Тож ці слова є звернені до кожного з нас: «Будьте досконалі».

     Владика Венедикт (Алексійчук)

     Читай також

    • Святе Письмо з розважанням на 4 грудня
    • Останні слова Ісуса в Біблії
    • Святе Письмо з розважанням на 3 листопада
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.