Святе Письмо з розважаннями на 22 липня

Читай також

 • Святе Письмо з розважанням на 11 липня
 • Святе Письмо з розважанням на 8 липня
 • Святе Письмо з розважанням на 7 липня
    • Святе Письмо з розважаннями на 22 липня

     Послання Апостола Павла до Римлян 12, 1-3.

     1. Браття, благаю вас Божим милосердям, приносити тіла ваші як жертву живу, святу, приємну Богові: вашу богослужбу згідно з розумом. 2. І не взоруйтеся на цей світ, але перемінюйтесь обновленням вашого розуму, щоб ви переконувалися, яка воля Божа, що добре, що угодне, що досконале.

     3. Ласкою, яка мені дана, я кажу кожному з вас: не думати понад те, що треба думати, але думати скромно, мірою віри, як Бог наділив кожному.

     __________

     Алилуя, глас 4: Візвали праведні, і Господь вислухав їх, і від усіх скорбот їх ізбавив їх (Пс. 33,18).

     Стих: Багато скорбот у праведних і від усіх них ізбавить їх Господь (Пс. 33,20).

     Стих: Блаженні, яких вибрав і прийняв Ти, Господи і пам’ять їх з роду в рід (Пс. 64,5).

     __________

     Євангеліє: Мт. 39 зач.

     Євангеліє від Матея 10, 37 – 11, 1.

     37. Сказав Господь: Хто любить батька або матір більше, ніж мене, той мене недостойний. І хто любить сина або дочку більше, ніж мене, той мене недостойний.

     38. Хто не бере свого хреста й не йде слідом за мною, той мене недостойний. 39. Хто своє життя зберігав, той його погубить; а хто своє життя погубить задля мене, той його найде.

     40. Хто вас приймав, той мене приймає; хто ж мене приймає, той приймає того, хто мене послав.

     41. Хто приймає пророка, тому що він пророк, той одержить пророчу нагороду, і хто приймає праведного, тому що він праведний, той одержить праведничу нагороду. 42. Хто напоїть, як учня, одного з цих малих тільки кухликом холодної води, істинно кажу вам, той не втратить своєї нагороди.

     1. Коли Ісус скінчив навчати дванадцятьох своїх учнів, пішов звідти навчати і проповідувати по їхніх містах.


     Іноді ми заглядаємо у чужі життя і нам здається, що вони значно комфортніші, вигідніші, щасливіші за наші. Вперто не бажаючи бачити проблем, ми ідеалізуємо чужий світ.

     Особливо в епоху соцмереж, коли з кожної сторінки блогера ллється стільки цікавого, захопливого життя. Ціною нашого ж, власного. Як тільки ми починаємо жити життям інших, втрачаємо відчуття самих себе у цьому світі, своєї місії, унікальності. Нам здається, що є люди, в яких все чудово, а є якась сіра невдаха, тобто я.

     Біда в тому, що гублячи себе, ми позбавляємо себе свого шляху до раю. Лише перебуваючи “у собі”, перестраждавши те, що нам дається, як і радіючи ми творимо свою унікальну історію пізнання Бога. Іншими словами, нам потрібен саме наш хрест. Ісус говорив це своїм учням за життя, і говорить це нам сьогодні: “я показав, як нести хрест, взоруй мені, щоби дістатись до неба”.

     Читай також

    • Святе Письмо з розважанням на 11 липня
    • Святе Письмо з розважанням на 8 липня
    • Святе Письмо з розважанням на 7 липня
     • Оціни

      [ratemypost]