Святе Письмо з розважаннями на 13 серпня

Читай також

 • Святе Письмо з розважанням на 29 листопада
 • Святе Письмо з розважанням на 28 листопада
 • Святе Письмо з розважанням на 27 листопада
    • Святе Письмо з розважаннями на 13 серпня

     Друге Послання Апостола Павла до Корінтян 1, 1-7.

     1. Павло, з волі Божої апостол Христа Ісуса, і брат Тимотей, Церкві Божій, що в Коринті, з усіма святими в усій Ахаї: 2. благодать вам і мир від Бога, Отця нашого і Господа Ісуса Христа.

     3. Благословен Бог і Отець Господа нашого Ісуса Христа, Отець усякого милосердя і Бог усякої втіхи, 4. що втішає нас у всім нашім горі, щоб ми могли втішити тих, які у всяких скорботах, тією втіхою, якою Бог нас самих утішає. 5. Бо як маємо в собі Христових страждань повну ущерть міру, так і маємо через Христа повну ущерть міру утішення. 6. Отже, чи терпимо скорботи, воно на вашу втіху та спасіння; чи втішаємось, воно теж на вашу втіху, і це дає вам силу переносити терпеливо ті страждання, які ми терпимо. 7. Наша надія на вас повна, бо знаємо, що так само, як маєте участь у стражданнях, так матимете й у радощах.

     Євангеліє від Матея 21, 43-46.

     43. Сказав Господь юдеям, що до нього прийшли: відніметься від вас царство Боже й дасться народові, що буде приносити плоди його. 44. Хто впаде на цей камінь, розіб’ється, а на кого він упаде, того роздушить.

     45. Почувши ці притчі, первосвященики й фарисеї зрозуміли, що він про них говорить. 46. І намагалися схопити його, та боялися людей, бо ті мали його за пророка.


     1 Корінтян 1, 7: “Наша надія на вас повна, бо знаємо, що так само, як маєте участь у стражданнях, так матимете й у радощах”.

     Ви звернули увагу, що найчастіше до Бога звертаємося в періоди смутку, тривоги, страху, страждання? Тоді знаходимо досить часу, щоб оплакати свою ситуацію і вимолювати допомогу.

     Дивно те, що ми забуваємо про Бога в час радощів. Нам здається, якщо все так чудово склалося, то не треба тривожити Всевишнього своїми молитвами. Адже йдемо лише, коли відчуваємо потребу, а не тому, що відчуваємо любов до Нього.

     Навчімося бути з Господом завжди, помножувати віру і ділитися нею постіійно, а не лише в якийсь період свого життя.

     Читай також

    • Святе Письмо з розважанням на 29 листопада
    • Святе Письмо з розважанням на 28 листопада
    • Святе Письмо з розважанням на 27 листопада
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.