Святе Письмо з розважаннями на 17 серпня

Читай також

 • Святе Письмо з розважанням на 22 вересня
 • Святе Письмо з розважанням на 21 вересня
 • Святе Письмо з розважанням на 20 вересня
    • Святе Письмо з розважаннями на 17 серпня

     Друге Послання Апостола Павла до Корінтян 2, 4-15.

     4. Браття, моя радість, радість усіх вас. З великого бо горя та туги серця писав я вам, і крізь ревні сльози, не щоб ви сумували, але щоб знали мою любов до вас надмірну.

     5. Коли ж хто засмутив, не мене засмутив, але – щоб не перебільшувати – трохи вас усіх. 6. Досить такому тієї кари, яку наклала більшість; 7. так що, навпаки краще вам простити та втішити його, щоб надто великий смуток не зламав його. 8. Тому благаю вас: покажіть йому любов. 9. На те бо я і написав вам, щоб випробувати вас, чи ви слухняні в усьому. 10. Кому, отже, прощаєте, то і я прощаю; бо коли я простив, оскільки мав я щось прощати, то ради вас зробив те перед лицем Христовим, 11. щоб нам не впасти жертвою сатани, бо каверзи його нам відомі добре.

     12. Прибув ото я в Троаду, щоб проповідувати євангеліє Христове, та хоч двері були мені відчинені в Господі, 13. я не мав спокою для свого духа, бо не найшов там Тита, брата мого, і, попрощавшися з ними, пішов у Македонію.

     14. Богові ж дяка, який завжди дає нам брати участь у його побідоноснім ході у Христі і через нас на кожному місці виливає запах свого знання. 15. Бо ми для Бога – пахощі Христові серед тих, що спасаються, і серед тих, що гинуть.

     Євангеліє від Матея 23, 13-22.

     Сказав Господь юдеям, що до нього прийшли:

     13. Горе вам, книжники та фарисеї, лицеміри, що людям замикаєте царство небесне! Самі не входите й не дозволяєте ввійти тим, які бажали б увійти.

     14. Горе вам, книжники та фарисеї, лицеміри, що поїдаєте доми вдовиць і на показ довго молитесь; тим ще тяжчий приймете засуд.

     15. Горе вам, книжники та фарисеї, лицеміри, що проходите море й землю, щоб придбати одного новонаверненого, і коли найдете, робите його удвоє більше, ніж ви, гідним пекла.

     16. Горе вам, сліпі проводирі, що кажете: хто кленеться храмом, це – нічого; а хто кленеться золотом храму, той винуватий. 17. Нерозумні й сліпі! Що більше – золото чи храм, який освячує золото? 18. І хто кленеться жертовником, це – нічого; хто ж кленеться даром, що на ньому, той винуватий. 19. Сліпі! Що більше? Дар чи жертовник, який освячує дар? 20. Хто кленеться жертовником, той кленеться ним і всім тим, що на ньому. 21. І хто кленеться Храмом, той кленеться ним і Тим, хто живе в ньому. 22. І хто кленеться небом, той кленеться Божим престолом і Тим, хто сидить на ньому.


     Лукавство, якому ми дозволяємо оселитись у своїй душі, руйнує нас зсередини.

     На жаль, часто ми самі для себе стаємо лицемірними фарисеями, прикриваючи своїми формальними діями брак віри і довіри Богові.

     Бо так нам просто зручніше – виправдовувати свою лінь, невігластво, недбалість.

     Нікому і ні для чого не потрібна віра напоказ. Про людське око, що скажуть чи подумають люди – це найгірша з усіх можливих мотивацій. Що про мене, тут і сьогодні, коли роблю цей конкретний крок думає Бог? Чи я на це Його воля і бажання. Ось що насправді важливо.

     Читай також

    • Святе Письмо з розважанням на 22 вересня
    • Святе Письмо з розважанням на 21 вересня
    • Святе Письмо з розважанням на 20 вересня
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 4.8 / 5. Vote count: 23

      No votes so far! Be the first to rate this post.