Святе Письмо з розважанням на 13 листопада

Читай також

 • Святе Письмо з розважанням на 6 грудня
 • Святе Письмо з розважаннями на 5 грудня
 • Святе Письмо з розважанням на 4 грудня
    • Святе Письмо з розважанням на 13 листопада

     До Солунян першого послання святого апостола Павла читáння.

     14. Браття, ви почали наслідувати Божі Церкви, що в Юдеї у Христі Ісусі; бо і ви терпіли те саме від ваших земляків, що вони від юдеїв, 15. які і Господа Ісуса вбили, і пророків, і нас переслідували, і Богові не угодні, і противні усім людям. 16. Вони забороняють нам до поган говорити, щоб ті спаслися, і повсякчас доповнюють міру своїх провин. Але гнів Божий настиг їх нарешті.

     17. Ми ж, брати, позбавлені вас на короткий час лицем, не серцем, старалися чимскорше побачити ваше лице, така наша туга за вами. 18. Тому хотіли прийти до вас, я, Павло, раз і вдруге, та сатана перешкодив нам. 19. Яка бо наша надія, або радість, або вінець слави, як не ви, перед Господом нашим Ісусом, у день його приходу?

     Євангеліє від Луки 11, 23-26.

     Сказав Господь:

     23. Хто не зо мною, той проти мене; і хто зо мною не збирає, той розсипає.

     24. Коли дух нечистий вийде з чоловіка, блукає по місцях безводних, шукаючи спочинку, і, не найшовши, каже: 25. вернуся в дім свій, звідкіль я вийшов. І прибувши, находить його заметеним, прибраним. 26. Тоді йде й бере з собою інших сім духів, гірших від себе, і вони входять і там оселюються, і останнє того чоловіка стає гірше, ніж перше.


     Шлях до спасіння і Царства Божого – це дорого щохвилинного руху і зусиль. Допоки ми живемо – злий веде боротьбу за нашу душу, викорстовуючи при тому усіляку зброю. Ісус говорить про те, що навернення людини не є перепусткою до раю. Злі сили не так легко здаються. Людина, яка вирішує жити за Божим словом, змінюючи своє життя, стає особливою приманою для лукавого і він діє значно впевненіше.Саме тому у багатьох християн виникає запитання: ну чому, Боже, грішники живуть безтурботно, а праведник постійно має випробування? Може тому, що обираючи істину, ми стаємо справжніми ворогами дияволу і він діє сильніше і вправніше?Пильнуймо свої душі безнастанно, просячи у Бога сил, мудрості і терпеливості на цій дорозі.

     Читай також

    • Святе Письмо з розважанням на 6 грудня
    • Святе Письмо з розважаннями на 5 грудня
    • Святе Письмо з розважанням на 4 грудня
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.