Святе Письмо з розважаннями на 14 листопада

Читай також

 • Святе Письмо з розважанням на 9 грудня
 • Святе Письмо з розважанням на 8 грудня
 • Святе Письмо з розважаннями на 7 грудня
    • Святе Письмо з розважаннями на 14 листопада

     До Корінтян другого послання святого апостола Павла читáння.1. Браття, повідомляємо вас про ласку, що Бог дав Церквам македонським. 2. Серед численних турбот, яких вони зазнали, їхня надмірна радість та їхнє велике вбожество вилились без краю у їхній надмірній щедрості; 3. вони по змозі, я про це свідчу, ба навіть понад змогу, добровільно, 4. вельми наполягаючи, просили нас, щоб ми дали їм ласку брати участь у службі на користь святих. 5. Не лише дали понад наше сподівання, але самих себе віддали перше Господеві, а потім нам, з Божої волі.

     Євангеліє від Луки 8, 16-21.

     Сказав Господь:16. Ніхто не засвічує світила, щоб його вкрити посудиною або поставити під ліжко, а, навпаки, його ставлять на свічнику, щоб ті, що входять, бачили світло.17. Нічого бо нема схованого, що не стало б явним, нічого тайного, що не стало б знаним і не вийшло на яв.18. Вважайте, отже, як слухаєте: бо хто має, тому дасться: а хто не має, візьмуть і те, що йому здається, ніби має.19. Мати його і брати прийшли до нього, та через народ не могли до нього доступитись. 20. Йому сказали:

     – Мати твоя і брати стоять надворі, хочуть побачитись з тобою.21. Він у відповідь сказав їм:– Мати моя і брати мої – це ті, що слухають слово Боже й виконують його.


     Можна обманювати себе – навіть впродовж всього життя, вишукуючи компроміси, відмовки… Бога не вдасться. Бо Він бачить наше серце так, як ніхто інший, як Творець.І віж усього можна втекти й заховатися – від Божого ока ні. Про кожен вчинок у нашому житті Богові відомо. Ми можемо наївно вигадувати собі виправдання. Але Господь знає, що ми скоїли і чому.А тому нехай нашим щоденним звичаєм буде запитувати Бога, чи варто робити те або інше, говорити те або інше. А не жити так, немов “а може батько не помітить”.

     Читай також

    • Святе Письмо з розважанням на 9 грудня
    • Святе Письмо з розважанням на 8 грудня
    • Святе Письмо з розважаннями на 7 грудня
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.