Святе Письмо з розважанням на 17 листопада

Читай також

 • Святе Письмо з розважанням на 11 липня
 • Святе Письмо з розважанням на 8 липня
 • Святе Письмо з розважанням на 7 липня
    • Святе Письмо з розважанням на 17 листопада

     До Солунян першого послання святого апостола Павла читáння.

     9. Браття, яку дяку можемо віддати Господеві за всю радість, якою ви нас врадували перед нашим Богом? 10. Ніч і день якнайревніше молимося, щоб побачити ваше лице та доповнити те, чого бракує вашій вірі. 11. Нехай же сам Бог і Отець наш та Господь наш Ісус направить нашу до вас путь. 12. Вам же нехай Господь дасть зріст і наповнить щедро любов’ю один до одного й до всіх, такою самою, яку ми маємо до вас, 13. і нехай він зміцнить ваші серця, щоб були бездоганними у святості перед Богом і Отцем нашим, як прийде Господь наш Ісус з усіма його святими.

     Євангеліє від Луки 11, 34-41.

     Сказав Господь:

     34. Світло твого тіла – око твоє. Коли око твоє здорове, все тіло твоє світле; коли ж воно недуже, все тіло твоє темне. 35. Гляди, отже, щоб світло, що в тобі, не стало темрявою. 36. Коли, отже, все тіло твоє світле й нічого темного не має, воно буде все в світлі, так, як коли б освічувало тебе світло своїм сяйвом.

     37. Коли він говорив іще, якийсь фарисей запросив його на обід до себе. Ісус увійшов і сів за столом. 38. Побачивши це, фарисей здивувався, що він перш не обмився перед обідом. 39. Господь сказав до нього:

     – От ви, фарисеї, чистите лиш зверху чашу й полумисок, самі ж ви всередині повні здирства й лукавства. 40. Безумні! Чи той, що зробив верх, чи не зробив і середини? 41. Краще дайте милостиню з того, що всередині, і все у вас буде чисте.


     Луки 11. 35: “Гляди, отже, щоб світло, що в тобі, не стало темрявою”.

     Твій світ може перевенутися в один момент. Не думай, що до цього треба дуже довго йти. Хоча так, насправді ти в собі можеш вирощувати це з дня в день, із хвилини в хвилину…

     Ти можеш переживати безліч різних моментів і саме те, як переходитимеш через них, врешті визначить, яка дорога попереду.

     Ти можеш щоденно змінювати цей світ для інших. Лише подумай – тобі це дійсно під силу!

     І тобі вирішувати – ставатиме він для них яскравішим і повнішим щастям, чи, навпаки, блякнутиме в тінях байдужості. “Гляди, отже, щоб світло, що в тобі, не стало темрявою”…

     Читай також

    • Святе Письмо з розважанням на 11 липня
    • Святе Письмо з розважанням на 8 липня
    • Святе Письмо з розважанням на 7 липня
     • Оціни

      [ratemypost]