Святе Письмо з розважаннями на 7 грудня

Читай також

 • Святе Письмо з розважанням на 30 листопада
 • Святе Письмо з розважанням на 29 листопада
 • Святе Письмо з розважанням на 28 листопада
    • Святе Письмо з розважаннями на 7 грудня

     До Тимотея першого послання святого апостола Павла читáння.

     1. Сину Тимотею, зо старшим не поводься суворо, а радше умовляй його, як батька; молодших, як братів; 2. жінок старших, як матерів, а молодих, немов сестер, з всякою чистотою.

     3. Шануй удовиць, тих, що справді вдови. 4. Коли яка удовиця має дітей або внуків, насамперед нехай вони навчаться шанувати власну родину й віддячуватися батькам, бо це вгодно Богові. 5. Справжня вдова й самотня на Бога покладає надію і пробуває день і ніч у молитвах та благаннях. 6. Котра ж розкошує, та, ще живучи, вмерла. 7. І це ти їм наказуй, щоб були бездоганні. 8. А коли хто про своїх, особливо ж про домашніх не дбає, той віри відцурався; він гірший, ніж невірний.

     9. Удовицю вибирати не менш як шістдесятилітню, одного чоловіка жінку, 10. що має гарне ім’я в добрих ділах: що дітей виховала, приймала подорожніх, що святим ноги вмивала, що тим, які в горю, помагала, всяке добре діло совісно виконувала.

     Євангеліє від Луки 17, 20-25.

     20. В той час, як питали фарисеї Ісуса, коли прийде царство Боже, він відповів їм:

     21. – Царство Боже прийде непомітно; ані не скажуть: ось воно тут – або: он там – бо царство Боже є між вами.

     22. Далі сказав він до учнів:

     Прийдуть дні, коли бажатимете побачити бодай один день сина чоловічого, та не побачите. 23. Скажуть вам ось тут він – або: он там. Не йдіть і не шукайте! 24. Бо як блискавка блискає й освічує від краю і до краю неба, так буде свого дня Син чоловічий. 25. Та перше він мусить багато страждати, і його відкине рід цей.

     ___

     Царство Боже – не подібне до жодного з царства.

     Бо всі проминуть. А воно ж – ніколи. Бо якщо осідок усякого царювання земного – матеріальний, то Боже Царство росте і міцніє в серці людини, коли туди завітає любов.

     Лише віра здатна відкрити нам силу Божої присутності у нас самих – образі і подобі Творця. Лише те, що збудує у наших душах любов здатне встояти, лише воно приведе нас до омріяного раю – повної злуки з Господом не лише опісля смерті, але вже за життя.

     Царство Боже між нами, коли ми любимо.

     Читай також

    • Святе Письмо з розважанням на 30 листопада
    • Святе Письмо з розважанням на 29 листопада
    • Святе Письмо з розважанням на 28 листопада
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.