Святе Письмо з розважаннями на 22 січня

Читай також

 • Святе Письмо з розважанням на 11 липня
 • Святе Письмо з розважанням на 8 липня
 • Святе Письмо з розважанням на 7 липня
    • Святе Письмо з розважаннями на 22 січня

     До Євреїв послання святого апостола Павла читáння.

     18. Браття, перша заповідь скасована через її неміч і безкорисність, 19. закон бо не зробив нічого досконалим; уведено ж кращу надію, яка зближає нас до Бога.

     20. Тим більше, що це не сталося без клятви; 21. бо коли інші настановлялися священиками без клятви, цей мав клятву того, який сказав до нього:

     Господь поклявсь
     і не відкличе своєї клятви:
     ти – священик повіки.

     22. Ось чому Ісус став запорукою кращого союзу. 23. Крім того, тих священиків було більше, бо смерть не давала їм пробувати; 24. цей же, тому що пробуває повіки, має священство, що не минає ніколи 25. і тому може спасти повіки тих, які через нього приходять до Бога, бо він завжди живий, щоб за них заступатися.

     __________

     Євангеліє від Луки 21, 37 – 22, 8.

     37. В той час Ісус навчав у храмі, а по ночах виходив і перебував на горі, що зветься Оливною. 38. Зранку ж увесь народ приходив до нього в храм, щоб слухати його.

     1. Наближалося свято Опрісноків, що зветься Пасха. 2. І первосвященики та книжники шукали, як би його вбити, та боялись народу. 3. Ввійшов же сатана в Юду, на прізвище Іскаріот, що був з числа дванадцятьох, 4. і він пішов умовитися з первосвящениками та начальниками, як би його видати. 5. Зраділи ті і згодилися дати йому гроші. 6. Він пристав на те й шукав нагоди, щоб видати його тайкома.

     7. Настав день Опрісноків, коли треба було жертвувати пасху. 8. Ісус послав Петра та Івана і сказав:

     – Ідіть та приготуйте нам їсти пасху.

     Ісус приходить до людини, щоби примирити її саму з собою і пригадати, що в кожному – Божий образ.

     Закон, який визначав життя у Старому Завіті, не зміг відкрити людині найважливішого – Божої безумовної любові. Ісус приходить, щоби звершити жертву заради того, аби відкрились наші серця. Ісус приходить і дає нову заповідь – Любові, яка здатна піднести людину до пізнання істини.

     Любов є нашою, християн, заповіддю – головною. Любити – наша найперша місія, щоби відкрити у собі образ Творця, який і є Любов.

     Читай також

    • Святе Письмо з розважанням на 11 липня
    • Святе Письмо з розважанням на 8 липня
    • Святе Письмо з розважанням на 7 липня
     • Оціни

      [ratemypost]