Святе Письмо з розважанням на 24 серпня

Читай також

 • Святе Письмо з розважанням на 11 липня
 • Святе Письмо з розважанням на 8 липня
 • Святе Письмо з розважанням на 7 липня
    • Святе Письмо з розважанням на 24 серпня

     До Корінтян першого послання святого апостола Павла читáння.

     Апостол: 1 Кор. 161 зач.; 15, 29-38.

     29. Браття, що зроблять ті, що христяться за мертвих? Коли мертві ніяк не воскресають, чого тоді за них христитись? 30. Чого й нам наражатися повсякчас на небезпеки? 31. Щодня я вмираю, брати, і свідчу це славою, яку я маю у вас в Христі Ісусі, Господі нашім. 32. І коли б я боровся зі звірами в Ефесі як людина, то що мені з того? Коли ж мертві не воскресають,

     їжмо й пиймо,

     бо завтра помремо.

     33. Не дайте себе обманути: лихі товариства псують добрі звичаї. 34. Протверезіться належно та не грішіть, бо деякі з вас Бога не знають. На сором вам кажу це.

     35. Але може хто скаже: Як воскреснуть мертві і в якім тілі прийдуть? 36. Безумний! Те, що ти сієш, не оживе, як не вмре. 37. І те, що сієш, не тіло, що має уродитись, а голе зерно, наприклад, пшениці або яке інше. 38. Бог же дав йому тіло, по своїй волі, і кожному насінню – власне тіло.

     Алилуя, глас 8.

     Стих: Твої є небеса і Твоя є земля (Пс.88,12).

     Стих: Блаженні люди, що знають заклик Твій (Пс.88,16).

     Від Матея святого Євангелія читáння.

     Євангеліє: Мт. 85 зач. 21, 23-27.

     23. В той час, як навчав Ісус, приступили до нього первосвященики і старші народу і мовили:

     – Якою владою ти чиниш це? Хто тобі дав цю владу?

     24. Ісус у відповідь сказав їм:

     – Я теж спитаю вас одну річ, і коли мені на неї відповісте, я вам теж скажу, якою владою я чиню це. 25. Іванове хрищення звідки було? З неба чи від людей?

     Вони почали міркувати між собою: «Як скажемо: з неба, він нам скаже: чого ж тоді ви не увірували в нього? 26. А як скажемо: від людей, – боїмось народу, всі бо вважають Івана за пророка». 27. І вони відповіли Ісусові:

     – Не знаємо.

     Тоді він сказав їм:

     – І я вам не скажу, якою владою чиню це.


     1Корінтян 15,33: “Лихі товариства псують добрі звичаї”

     Ми можемо докладати багато зусиль, затрачати безміри часу, щоб досягнути чогось, але в певний момент, коли здасться, що перебуваємо на вершині і врешті стали володарями свого життя, легко спіткнутися і впасти, часто навіть нижче, аніж на початку дороги.

     Ви помічали, коли саме грішите? Не в час, коли так ревно вимолюєте в Бога якісь блага для себе, а саме тоді, коли отримуєте очікуване, коли розумієте, що здобули. Причина в тому, що коли нам зле, ми шукаємо підтримки і допомоги в Господа. Коли ж все чудово, забуваємо дякувати за те, що маємо, забуваємо, що Бог і надалі поруч із нами.

     Зло приходить у наше життя, коли ми забуваємо про те, що справді найважливіше в нашому житті і про Того, хто справді про нас турбується, якою дорогою ми би не прямували.

     Читай також

    • Святе Письмо з розважанням на 11 липня
    • Святе Письмо з розважанням на 8 липня
    • Святе Письмо з розважанням на 7 липня
     • Оціни

      [ratemypost]