Святе Письмо з розважанням на 27 серпня

Читай також

  • Святе Письмо з розважанням на 6 грудня
  • Святе Письмо з розважаннями на 5 грудня
  • Святе Письмо з розважанням на 4 грудня
        • Святе Письмо з розважанням на 27 серпня

          До Корінтян другого послання святого апостола Павла читáння.

          Ряд.: Апостол: 2 Кор. 169 зач.; 1, 12-20.

          12. Браття, слава наша – свідоцтво нашої совісти, як ми поводились у світі, зокрема щодо вас, у святості й щирості Божій, не в мудрості тілесній, а в Божій благодаті. 13. Бо іншого вам не пишемо, як тільки те, що читаєте й розумієте, і надіюся, що зрозумієте це вповні, 14. як вже зрзуміли нас почасти, що ми – ваша слава, як і ви – наша в день Господа нашого Ісуса Христа.

          15. І бувши певен цього, я хотів прийти до вас скорше, щоб удруге ви мали радість, 16. потім від вас перейти в Македонію і знову з Македонії прийти до вас, щоб ви мене вирядили в Юдею. 17. Хіба я, маючи те на думці, поводивсь легковажно? Чи те, що я задумую, задумую по-тілесному, так що в мені одночас пробуває і «Так, Так», і «Ні, Ні»? 18. Бог мені свідок, що наше слово до вас не є «Так» і «Ні». 19. Бо Син Божий, Ісус Христос, що ми вам проповідували – я, Сильван і Тимотей – не був «Так» і «Ні»: в ньому було «Так». 20. Скільки бо обітниць Божих у ньому – «Так»; і тому через нього «Амінь» Богові на славу через нас.

          До Євреїв послання святого апостола Павла читáння.

          Прп.: Апостол: Євр. 334 зач.; 13, 7-16.

          7. Браття, пам’ятайте про наставників ваших, які звіщали вам слово Боже, і, дивлячись уважно на кінець їхнього життя, наслідуйте їхню віру. 8. Ісус Христос учора й сьогодні – той самий навіки.

          9. Не дайте себе звести різними та чужими науками; воно бо добре укріпити серце благодаттю, не стравами, які не принесли ніякої користи тим, що їх тримались. 10. У нас є жертовник, з якого не мають права їсти ті, що при наметі служать. 11. Бо м’ясо тих звірят, кров яких первосвященик вносив у святиню за гріхи, палиться за табором. 12. Тому й Ісус, щоб освятити народ власною кров’ю, страждав поза містом. 13. Вийдімо, отже, до нього поза табір, несучи наругу його, 14. бо ми не маємо тут постійного міста, але майбутнього шукаємо. 15. За його посередництвом приносімо завжди Богові жертву хвали, тобто плід уст, які визнають його ім’я. 16. Добродійства та взаємної щедроти не забувайте: такі бо жертви Богові приємні.

          Від Матея святого Євангелія читáння.

          Ряд.: Євангеліє: Мт. 91 зач. 22, 23-33.

          23. В той час приступили до Ісуса садукеї, що кажуть, ніби нема воскресіння, і спитали його:

          24. – Учителю, Мойсей сказав: коли хто вмре бездітним, нехай брат його одружиться з його жінкою і дасть потомство братові своєму. 25. Було в нас сім братів. Перший, одружившись, умер, не маючи потомства, і зоставив свою жінку братові своєму. 26. Так само і другий, і третій – аж до сьомого. 27. Нарешті, після всіх померла й, жінка. 28. У воскресінні, отже, котрого з сімох буде жінка? Всі бо мали її.

          29. Ісус у відповідь сказав їм:

          – Помиляєтеся, бо не знаєте ні Писання, ні Божої сили. 30. У воскресінні не женяться і не виходять заміж, але будуть як ангели на небі. 31. А щодо воскресіння мертвих, то хіба ви не читали слова Божого, яке вам каже: 32. Я – Бог Авраама, Бог Ісаака і Бог Якова. Бог – не мертвих, але живих!

          33. І чувши це, народ дивувався його навчанню.

          Від Матея святого Євангелія читáння.

          Прп.: Євангеліє: Мт. 43 зач. 11, 27-30.

          Сказав Господь своїм учням:.

          27. Все передане мені моїм Отцем, і ніхто не знає Сина, крім Отця, і Отця ніхто не знає, крім Сина, та кому Син схоче відкрити.

          28. Прийдіть до мене всі втомлені й обтяжені, і я облегшу вас. 29. Візьміть моє ярмо на себе й навчіться від мене, бо я лагідний і сумирний серцем, і найдете полегшу душам вашим. 30. Ярмо бо моє любе й тягар мій легкий.


          Луки 20, 38: “Бог – не Бог мертвих, а живих”

          Що з того, що носитимемо постійно в руках вервичку чи молитовник, якщо ненавидітимемо всіх довкола? Що з того, що старанно відвідуватимемо церкву, якщо не помічатимемо чужої біди? Яка користь із того, що достеменно знатимемо всі молитви, імена всіх святих, якщо засуджуватимемо свого ближнього?

          Віра…

          В ній замало бути теоретиком. Недостатньо наосліп йти, не бачачи дії Бога в інших людях.

          Віра вартісна лише тоді, коли вона жива. Коли своєю поведінкою щодо інших свідчимо: я вірю в любов Господа, бачу її в своєму житті, тому й ділюся цим багатством з іншими.

          Читай також

        • Святе Письмо з розважанням на 6 грудня
        • Святе Письмо з розважаннями на 5 грудня
        • Святе Письмо з розважанням на 4 грудня
          • Оціни

            How useful was this post?

            Click on a star to rate it!

            Average rating 5 / 5. Vote count: 1

            No votes so far! Be the first to rate this post.